Armani’den Anneler Gününe Özel Hediyeler Sadece Sephora Mağazalarında

Yılın bu en özel gününde annenize ayrıcalıklı bir hediye vermek ister misiniz? Sephora Mağazaları’nda Anneler Günü için özel birbirinden farklı hediye alternatifleri ve parfümlerde özel avantajlar sizleri bekliyor. Türkiye’nin hem kadın hem de erkek parfümündeki tartışılmaz lideri GIORGIO ARMANI, Anneler Günü için size çok özel iki teklif sunuyor. Armani’den yapacağınız bir büyük boy parfüm alışverişine Emporio Armani imzalı bayan çantası, biri büyük boy parfüm olmak üzere iki ürün alışverişinize ise değeri 80 TL olan  EMPORIO ARMANI DIAMONDS EDP 30  ml ya da değeri 87 TL olan  GIORGIO ARMANI ATTITUDE EDT 30 ml parfüm hediyeniz. Farklı hediye seçenekleriyle hem anneniz hem de kendiniz için bu anneler gününü unutulmaz kılın. *Hediyeler  stoklarla sınırlıdır.

Etkileyici ve bağımlılık yaratan sıradışı bir parfüm EMPORIO ARMANI DIAMONDS…

Kendine güvenen kadının kokusu olan Emporio Armani Diamonds çiçeksi bir koku. En güzel güllerin çevresinde, meyvemsi liçinin dokunuşu, baştan çıkarıcı ahududu ve vetiverin muhteşem uyumu ile taze, keskin ve feminen bir his yaratır.

Güçlü ve kendinden emin erkeklerin parfümü GIORGIO ARMANI ATTITUDE…

Güçlü ve hassas aroması ile oryantal ve odunsu bir koku olan Attitude, baş notasında Sicilya limonu,kalp notasında kahve özü ve dip notasında sedir ile maskülenliği en dikkat çekici haliyle vurguluyor.Güçlü ve kendinden emin bir erkek için mutlak erkeksiliğin kokusu. Gizemi, doğal zarafeti ve erkeksiliği yansıtan bir duruş .

 

Yves Saint Laurent’den şık ve bakımlı annelere özel!

Değerli annelerinize şık ve özel bir YVES SAINT LAURENT’den geliyor… Dünyanın en büyük Haute Couture markalarından biri olan YVES SAINT LAURENT’den anneler gününü ayrıcalıklı kılacak seçenekler. Sadece Sephora Mağazalarına özel YVES SAINT LAURENT imzalı makyaj çantası ve makyaj çantasının olmazsa olmazları Mascara Singulier 2ml,  Waterproof Göz Kalemi ve Mini Top Secrets Bi-Phase eye Make-Up Remover 10ml göz makyajı ürünleri Yves Saint Laurent’den yapacağınız 200 TL’lik alışverişiniz karşılığında hediyeniz*.  Bu değerli hediyeler ve şık alternatiflerle hem kendinizi hem de annenizi bu özel günde şımartın.

*Hediyeler  stoklarla sınırlıdır.

Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarın…

Tüm üstünlükleri bir arada sunan MASCARA SINGULIER,

Tek üründe üç etki: dolgun, uzun ve ideal kıvrıma sahip kirpikler… Kirpiği kaplamadaki üstünlüğüyle, kirpik diplerinde yoğunlaşan sık bir görünüm yaratarak, gözlere eyeliner uygulanmış gibi karşı konulmaz bir çekicilik kazandırır.  Özel fırçası sayesinde kirpikler tek tek bir yelpaze gibi ayrılırken, ideal sıklıkta bir görünüme kavuşur.

YVES SAINT LAURENT farkını Dessin de Regard Waterproof göz kalemiyle yaşayın…

Yves Saint Laurent waterproof göz kalemi tende kolayca kayan yumuşak dokusu ile farklı etkiler yaratır. Sürme etkisiyle bakışlara derinlik kazandırır, eyeliner etkisiyle kirpiklerde sık görünüm ve belirginlik kazandırır. Göz gölgelendirme etkisiyle, farın kalıcılığını arttıran ve renklerin ortaya çıkmasını sağlayan baz işlevi görür. Üstelik kalıcılık özelliğiyle şimdi her türlü duyguya karşı dayanıklı.

 

Yves Saint Laurent çift fazlı yeni ‘top secret’ göz makyajı temizleyicisi Top Secrets Bi-Phase eye Make-Up Remover su geçirmez ve uzun süre kalıcı olanlar da dahil olmak üzere tüm makyajı kısa sürede kolayca temizler ve yağlı bir his bırakmaz. Makyaj artığı bırakmadan göz çevresini arındırır, temizlenen göz kapakları yumuşak ve ışıltılı görünür, kirpiklerin beslenmesine yardımcı olur.

 

Sephora mağazalarına gelin en güzel fırsatlar ve hediyeler sizin olsun!

Sephora Mağazaları:

 

İSTANBUL İstinye Park AVM- Capacity AVM- Astoria AVM- Palladium AVM- Torium AVM- Demirören İstiklal- Marmara Forum AVM ANKARA Panora AVM- ANKAmall AVM- Gordion AVM – Tunalı Hilmi İZMİR Agora AVM- Alsancak


1 Comment
  1. Bu haberi görünce mağazaya gittim ve sırf çantası için her zaman kullandığım Armani Code parfümü aldım (yedek). Parfümü almadan önce de satıcı bayana sordum çanta kampanyanız var mı diye. Evet var dedi. Ödememi yapıp mağazadan çıktım. Ancak daha sonra bana çantanın verilmediğini gördüm. Mağazaya telefon açıp durumu anlattığımda bana fişinizle birlikte gelin çantanızı verelim dediler. Hemen ertesi gün tekrardan fişimle birlikte mağazaya gittim. Bana böyle bir kampanyalarının olmadığını, nerden çıkardığımı sordular. Bir güzel azarlayıp gönderdiler. İşte biz bunların yüzünden, bu tür adamlarla muhatap olmamak için 2 hafta beklemeyi göze alarak yurtdışından alışveriş yapıyorduk!!!!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak