Assortie’den Sevgililer Günü Hediyeleri

assortie.jpg

Assortie, hem kadınları hem de erkekleri memnun edecek, 14 Şubat’a özel yeni bir koleksiyon hazırlamış. Aşkın ve tutkunun rengi kırmızı ile kalp figürünün ön planda tutulduğu ürünler, Sevgililer Günü’nün ruhunu yansıtıyor. Neşeli ve rengarenk görünümleriyle koleksiyonda yer alan tüylü kalemler, radyolu yastıklar, küçük oyuncak ayıcıklar, bozuk para cüzdanları, kalplerle bezeli ayna,  kartvizitlik ve anahtarlık gibi pek çok ürün Sevgililer Günü için hediye almanızı kolaylaştıracak. Ayrıca Assorti’de %50’ye varan indirimler var.

Sevgililer günü için hazırlanan koleksiyonun yanı sıra Assortie’nin şık çantaları da sevgiliye alınacak en güzel hediye alternatifleri arasında yer alıyor.Pullu çantaların yanı sıra dore, gümüş, mavi, mor, kahve ve bakır pullu portföy çantalar da diğer hediye alternatifleri arasında beylere duyrulur:)
 

12 Comments
 1. pembiş penbiş mormiş mormiş ne kadar güzel şeyler yastıklar çok sekerler eğer bir bebeğim olsaydı o ayıcıklardan ve yastıklardan dolu dolu alırdım:)

 2. çok şirinler yaaaa:))))

  sevgili olsaydık murat kesin alırdı bana… tabii bu bahsettiğim 13 sene önceydi:(((

  yaşlandım mı nee???

 3. Mervecim, bunlar büyükler için satılıyor sana alabiliriz:)

  Özlemcim, yine alsın aa ne yaşlanması biz daha çok genciz:)

 4. ii bari haftasonu bakıncaktım ne alsam diye bunlardan alıyım bari çeşit çeşit ki riski ortadan kaldıralım :))

 5. ya bence en gusel hediye ona ayrılan 5 dakıkadır ver bu 5 dkka içince sevgini ona sunmaktır.ve en güsel hediye aşkını kanıtlamaktır

 6. ben bu aytıcıklları alsam benim kız kafama fırlatır yaa cok sevimli ama cok basitttt

 7. Erdeniz, çok iyi düşünmüşsün valla ne diyebilirim:)

  Yusuf, sende ayıcıkları ayrıca alırsın:)

  Sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak