AVON Sizi Sahneye Davet Ediyor

126 yıldır kadınların hayatını güzelleştirmek için çalışan, dünyanın önde gelen güzellik şirketi AVON’un 20 yıldır kadınlara her yaşta genç görünmeleri için ihtiyaç duydukları tüm yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini sunan ANEW Serisi, 20. yıl dönümünü kendine güvenen kadınlarla kutlayacak. ANEW ürünlerinin 20. yıl dönümü nedeniyle “AVON- ANEW Kendine Güven Sahneleri” etkinliğini başlatan AVON, yeni “ANEW Ultimate 7S Serisi” ni de tanıttı.

ANEW Serisi 20. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen “AVON – ANEW Kendine Güven Sahneleri Projesi”nde kendine güvenen kadınlar İstanbul, Ankara ve İzmir’deki alışveriş merkezlerine kurulacak sahnelere davet ediyor. Sahnede paylaşılan kendine güven mesajları ANEW Türkiye Facebook sayfası facebook.com/AvonTurkiye’de paylaşılacak. Kendine güven sahneleri dışında da tüm Türkiye’den katılımcı kadınlar kendilerine güven mesajlarını fotoğraf veya videoları ile birlikte sayfaya yükleyerek etkinliğe katılabilecekler. Etkinlik süresince kendine güven mesajının paylaşıldığı platformda, fotoğrafları veya videoları ile en çok beğenilen 20 mesajın sahibi 20 kadın iPad, başvuruda bulunan ilk 2.000 kadın ise ANEW Ultimate 7S Gündüz Kremi ile ödüllendirilecek.

 

ANEW Ultimate 7S

AVON ANEW Serisi 20. yılında ileri teknolojilerle geliştirilmiş yeni ürünlerle zenginleşiyor. Serinin en yeni üyesi ise ANEW Ultimate 7S. 7 gençlik proteinini harekete geçirmek üzere formüle edilen Pro 7 Sirtuin teknolojisi ile geliştirilen bu yenilikçi seri, yaşlanma karşıtı bakımda etkin sonuçlar yaratıyor. Yeni ANEW Ultimate 7S Serisi “gündüz kremi”, “gece kremi”, “göz çevresi bakım sistemi” ve “serum” dan oluşuyor.

* Bu bir advertorial içeriktir.


 

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak