Ayakkabıların Altındaki Etiketler

eva-mendes1

eva-mendes2

eva-mendes3

Ayakkabı altında bulunan etiketleri sökmek, yeni alınan ayakkabıları hemen giyme hevesiyle genelde unutulur. Bazen de çok zor çıktığı için bir türlü çıkaramazsınız. 

Eva Mendes’te Nicolas Cage ile başrolü paylaştığı son filmi Bad Lieutenant’in New York’taki gösteriminde etiketli ayakkabılarıyla görüntülenmiş.  35 yaşındaki Eva Mendes, Calvin Klein reklamlarından sonra iç çamaşırı kullanmıyor herhalde.

fotoğraflar: dailymail, justjared

30 Comments
 1. yaa ama ayakkabılarda süper bende olsam kıyamaz sökemezdim snaırım etiketini :))

 2. o etek nedir? o gömleğin duruşu da çok kötü..ayakkabılar güzel onlarında etiketini çıkarmamş..olmamış cidden

 3. böyle bir hatayı Eva Mendes’ten başkası yapamazdı zatenn!!! sana katılıyorum cocosh bende hiç hoşlanmıyorum bu şahıstan,çok yapmacık biri kendisi…

 4. ayakkabılar harika Etiketin sanki bi tanesinin kenarı kıvrılmış gibi belki de çıkarınca beyaz yapışkan izi daha kötü kalacak diye bırakmıştır:(

 5. ayakkabının altındaki etiketler için 15 sn e çakmakla etiketi ısıtın sonra hemencecik sökülüo iz leke kalmadan :)

 6. sevgilim bu kadını çok beğeniyor hahhh hiç beğenmedım çok yapmacık ne buluyor bunda bılmıoyorum:((

 7. Eva Mendes’i sevenler, beğenenler çok ama ben de hiç hoşlanmıyorum ve beğenmiyorum bu kadını… Çok kaba geliyor… Bu fotoğrafta da baştan ayağa kötü görünüyor.

 8. ıyyyyy en gıcık olduğum şey etiketlerle dolaşmak :D:D:D bence etegi çok güzel etğini tersinden giyseymiş yada daha aşağıda tutsaymış daha hoş olabilirmiş ayakkabılarına bayıldım ;)

 9. Bu sorunun sorumlusu muhtemelen asistanıdır. Asistanı çıkarmadıysa Eva hiç bakmaz diye düşünüyorum. :)

 10. gömlek süper bendede bu kadar güzel gögüs olsa kesin bende iç çamaşırı kulanmazdım :):)

 11. ayakkabılar harika ama altındaki etiketi çıkartmayı unutmasını şiddetle kınıyorum en nefret ettiğim olar bende aldığım bişeyi hemen giymek için sabırsızlanırım ama etiketi çıkarmayı asla unutmam

 12. Bence çok çok güzel bir kadın. giydiği her sey de yakışıyor. (özellikle magnum reklamındaki elbisesine bitmiştim.) ayrıca ben eteği çok beğendim ama film galasına giyilecek türden olmadığını kabul ediyorum.

 13. bütünüyle son derece kıro! tek tek yaptığı seçimler ve kombinasyonun tamamı ultra kötü!

 14. ıykkk en nefret ettığım şeyyy eğer aldığım ayakkabının altında etıket varsa eve gelır gelmez ılk onu çıkartırım ayıp olmasa mağazada yapıcmm..gerçekten bende eva mendes e yuhh dıyormmm…

 15. elbise güzel fakat çokk dekolte değil mi yoksa ben mi öle düşünüyorum ????…:DDD

 16. bu kadın çok güzel bi kadın Yelizcim ama bir o kadar da pasaklı ve rüküş geliyor bana..

 17. unuttuğunu hiç sanmıyorum.üşünemiştir bence,etiketini çıkarmaya:)ayakkabıları çok hoşuma gitti.eteğide çok güzel.gömleğinin içine iç çamaşırı giyseydi bence daha güzel olabilirdi.bu şekilde resmen memeleri meydanda yani.

 18. bu kadına baylıyorum bir insan bu kadar cekici olabilir:)ama etiket gerckten cok kotu

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak