Aynı Fabrikadan Çıkmışlar

sienna-miller-1

fotoğraf: just jared

Sienna Miller son günlerde hem şık hemde günlük kullandığı elbiseleriyle objektiflere pozlar veriyor. Püskül detaylı siyah elbisesi birkaç sezondur göz önünde olan bir model. Yalnız bunun tek farkı alt kısmının balon şeklinde olması. Yanındaki maxi elbise giyen sarışın kızın ayakkabısından parmağı fırlamış. Uzun parmaklılar ayakkabı seçerken birazcık daha dikkatli olmalı sanki.

Bu arada üçünün de saç rengi neredeyse birebir aynı. Sanırım bunların hepsi aynı kuaförden çıkma. Eee bu zamanda kuaför bulmak zor, malum herkes tavsiyeler üzerine kuaförini seçiyor. Hal böyle olunca aynı fabrikadan çıkmış saçları etrafta görmek mümkün.

Sienna’nın düşük kollu elbisesi, kemeri ve portföy çantası birbiriyle uyumlu ve hoş. Fotoğrafta görünmüyor ama bu elbiseyi de yukarıdaki siyah topuklu ayakkabısı ile kombinlemiş. Son zamanlarda Sienna’nın ön alt bacaklarında bir tuhaflık hissediyorum. Umarım kısa süreli bir durumdur.

sienna-miller21

7 Comments
  1. elbisesini begendım cok hos olmus bence ama dedıgın gbıı sankı hepsı aynı koaforden cıkmıs hepsının saclarının renklerı bırbırının aynısı sankıe:S

  2. kikikikikikiki
    1.fotoda kırmızı ayakkabıdan küçük parmağıı fırlamışşş (:
    eLbisesii tochhh cicimişşşşşş
    ________

  3. Peki siena miler bu saç şeklini nasıl elde ediyor buna bir topic açabilirmisin please :))süper olur

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak