Babalar Gününe Özel Ürünler ve İndirimler

İngiltere’nin mağazalar zinciri Debenhams (cevahir alış.mrk) Babalar Günü için gömlekten parfüme, traş makinesinden aksesuara kadar pek çok ürünü cazip fiyatlarla sunuyor. Babanıza hediye almanız için en doğru adres. Ben eşimin doğum günü için dün debenhamsdan hediye aldım:)İndirim 17 Hazirana kadar devam ediyor.

Babanıza onun süper olduğunu hissettirmenin en güzel yolunu arayanlara, TWIGY’den mükemmel bir çözüm; “Süper Baba” terliği… Fiyatı 25 YTL.

İngiltere’nin en beğenilen giyim markalarından Next (cevahir alış.mrk) Babalar Günü için 8-17 Haziran arası tüm erkek ürünlerinde yüzde 30, ayakkabı ve kravatlarda ise yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Takı ve mücevherlerinde modern hayatla şıklığı birleştiren Atasay, tasarımın detaylarla buluştuğu kol düğmeleri ile modern babaların hayatına sadelik ve şıklığı bir arada getiriyor. Erkeklerin zevkle kullanabilecekleri Atasay kol düğmeleri, pırlanta ve altından üretildi.

İlk mağazasını Mayıs ayında açan, dünyanın en büyük hazır giyim markalarından C&A, babalar gününde, Canda, Angelo Litrico, Rodeo ve Westbury markalarıyla, binlerce farklı hediye seçeneği sunuyor. Babalar günü için ; rengarenk bermudalar, tişörtler, şapkalar, kemerler, gömlekler, mayolar, aksesuarlar ve daha binlerce hediye alternatifi 8 ile 259 YTL arasında, klasik kesimlerden ve şıklıktan yana olan babalar için ise takım elbiseler 129 İle 259 YTL arasında değişen fiyatlarla C&A mağazasında sizi bekliyor. Yeri Profilo Alışveriş merkezinin karşısında.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak