Victoria Beckham Balmain Deri Ceketi Çok Sevdi

balmain deri ceket

Victoria Beckham Balmain’in deri ceketini çok sevmiş olmalıki bu aralar üzerinden hiç çıkartmıyor. Bu ceketin aynısını Rihanna’da giyiyor. Geniş omuzlu bu deri ceketi beğendiniz mi bilmem ama fiyatı 6.500$ civarında. Victoria Beckham’ın giydiği kotun markası da Balmain.

36 Comments
 1. her yerde olan balmain bando cekettense bu ceketi tercih ederim diyim:) ama rihanna’ya daha çok yakışıyor.

  bu kadını derli toplu, fazlaca uğraşılmış ve süs bebeği gibi muntazam, her şeyi planlanmış, hesaplanmış gibi görmeye öyle alıştım ki balmain’in sadece gece albiselerini yakıştırabilirim:)

  bu biraz asi, genç işi ve tarz bişi. haa bir de, rihanna’ya daha çok yakışmasının bir sebebi de rihanna’nın dolgun vücut hatlarını dengeleyen sivrilikte omuzları olması.

 2. Guzel deri ceketmis. Ama vatka olayina birturlu alisamadim gitti :)
  Ayrica Bu kadin herhalde hicbirsey yemeden-icmeden yasiyor :)

 3. hatta bir ekleme yapayım, jeanler de fazla asi durmuş vicky ablamda:) dediim gibi bu kadını derli toplu, fazlaca uğraşılmış ve süs bebeği gibi muntazam, her şeyi planlanmış, hesaplanmış gibi görmeye öyle alıştım ki..

 4. bu tarzı victoriaya hiç yakıştıramadım.her giydiğini üstüne yakıştırırdı ama bu olmamış.keşke şu hermes çantasını takmasaymış daha az gözüme batardı.

 5. bu victoria bizimm türkiye de bulunsa şöyle sokaklarda salınsa derlerki bune yaaa hatun dediğin azıcık etli butlu olurr,bu ne böle çubuk kreker…NE giyee yakışmıoo Tİp yok fakat tarzı varr..

 6. ceket harika bence, ayrıca içindeki bluz da çok güzel ceket biraz kapatmış olsa da modeline dikkat :))

 7. bi cekete 6.500$ versem bırakın iki kere giymeyi, gece bile sarılır yatarım:) ama gözlüklerini her zamanki gibi cok begendim.Bitanesinide bana versin gece onu takip yatiim bari olmaz mı:))

 8. Hiçç beğenmedim ne öyle uzaylı gibi zaten sivri hatları var daha da sivrilmiş.viki olmamış yavrum…

 9. bence üzerine ne giyse yakıştıramıyor zayıf olmak ayrı birşey hastalıklı gibi bir deri bir kemik dolaşmak ayrı bir şey.bence hiçbir şey yakışmıyor vicki ablamıza.iskelete giydirsek yakışırmıydı da vickiye yakışsın:))

 10. evet bu ceketlerden bende istiyorum ki posh a da çok yakışmış :D ama kotunu beğenmedim.

 11. belki klasik bir deyiş olacak ama o pantolonu bedava verseler giymem o denli facia.. ceketin omuz şekli bana bir robotu andırdı oysaki omuz kısmını görmez isek ceketin modeli güzel..

 12. cantasını ve ayakkabısı daha güzel bence=)) nurcum sana katılıyorum bu konudaa=)))

 13. Ceketin o kocaman kötü omuzları olmasaymış gayet güzel bir şey çıkacakmış ortaya=)

 14. çok yakışmışş ama ceketin omuzları geniş olmasaymış belki daha güzel durabilirmiş….

 15. hepsi marka olabilir ama hepsi felaket
  bi moda bi trend yaratcam diye bu kadar da çirkin olunmaz ki yahuu

 16. cok tarz guzel olmuş klasık kıyAfetlerınden sıyrılmış şükür moda kokanası:)

 17. cok kotu hıc begenmedım iskelete kıyafet giydirmisler sanki cok zayıf ceketin omuzlarını da hıc begenmedım

 18. ııyy bu ne böyle zaten sevmyorum bu kadını bu sefer de daha kötü olmuş…tarz yapmaya çalışıo ama beceremiyor…

 19. Victoria nın ki kadar param olcak o ceketle saçma kotu mu giyerdim off off. bende rüyama girse korkarım

 20. belli ki bu sivri omuzlu kiyafetler ve acid jeanleri cok sık gormeye baslayacagiz. her yerde herkesin uzerinde gormeye alisinca daha guzel gorunmeye baslar mi bilemiyorum.

 21. bence ceketi kötü gösteren hatundur, karga gibi ya uçacak gibi durmuş…:) bu hatun oldum alası itici gelmiştir. bunu hatun sınıfına koyamıyorum başka bi sınıftır. bi erkek bunda ne bulur anlamıyorum.sabahları eşi kalkmadan çok önce kalkıp 4 saatlik kuaför giyimi kuşamı makyajından sonra david in karşına çıkarmış :)bu gerçek.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak