Banana Republic 2010 2011 Kış Koleksiyonu

Banana_FW10_405.preview

Banana_FW10_391.preview

Banana_FW10_011.preview

Hazır havalar soğumuşken biraz kış sezonundan bahsetmek istiyorum.  Banana Republic gibi birçok marka 2010 2011 kış koleksiyonlarını tanıtmaya başladı.

Koleksiyondan yola çıkarak önümüzdeki kış sezonunda hangi parçaların ön planda olacağına bir göz atalım. Özellikle çantalarda kullanılan püskül detayı, soğuk kış günlerinde imdadımıza yetişen kalpaklar, boynumuza keyifle dolayacağımız uzun kaşkollar, triko, gömlek ve hırkalarımızın beline takacağımız ince ve orta boy kemerler, elbise, etek veya trikolarla kullanacağımız yün taytlar, kürk yelek ve kürk detaylı montlar, fermuar ve fırfır detaylı üstler,  ipek pantolon ve elbiseler, yüksek bel etekler, soket çoraplar, tasmalar ve uzun süet çizmeler koleksiyonda öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

4 Comments
  1. bu senede uzun hırkalar,taytlar,dar pantolon jeanler,trenç kotlar moda tam sevdiğim tarzalr ayrıca bi çok kombinde kemer detayları hoş olmuş:)

  2. ben bu markayı biraz kadınsı ve ağir buluyordum ama bu koleksiyonu görünce fikrim değişti bu arada fırfırlı hırkalardan zarada var edinebilirsiniz bilginiz olsun kızlar :)) yaa trencoatlara bayıldım açık ve koyu giler süper trencoat hastası oldum yahu kaç tane aldım doyamıyorum hala taktımmı takıyorum galiba :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak