Banana Republic Defilesi

bananarepublicdefilesi2.jpg
bananarepublicdefilesi1.jpg

Dün akşam Esma Sultan Yalısı’ndaki Banana Republic defilesindeydim. Organizasyon gerçekten çok güzeldi. Banana Republic 2008 yaz koleksiyonu ipek elbiseler, şifon etekler, capri pantolonlar, merserize hırkalar, bayan ve erkeklerde trençkotlar ve army şortlardan oluşuyor.

Aksesuarlar ise ince kemerler, kalın formda bilezikler ve kolyeler, elde tutulan çantalar, platform hasır ve mantar topuklardan oluşan ayakkabılar, babetler.

Renkler de mavi, sarı, yeşil, fuşya pembe, turuncu, beyaz ve lacivert ağırlıktaydı. Çiçek desenleri ve geometrik desenler tüm elbise ve eteklerde dikkat çekiyordu. Defilede ki bütün mankenlerin saçı at kuyruğu şeklinde toplanmıştı.

Türkiye’ye gelen ünlü Amerikan giyim markası BANANA REPUBLIC, 28 Mart Cuma günü İstanbul Boğazı’nın incisi Esma Sultan Yalısı’nda muhteşem bir organizasyona imza attı. Türkiye Lansmanının yapıldığı ve sürpriz sanatçıların sahne aldığı BANANA REPUBLIC davetine cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı.

Ünlü saksafon sanatçısının eşliğinde kokteyl ile başlayan “BANANA REPUBLIC Lansman Daveti”, 21.00’de BANANA REPUBLIC 2008 Yaz Koleksiyonu’nun tanıtılacağı özel defileyle devam etti. Öner Evez’in koreografisini hazırladığı defilede BANANA REPUBLIC koleksiyonunu Tülin Şahin, Ece Sukan, Hande Subaşı, Ahu Yağtu, Sedef Avcı, Fatma Yaman gibi ünlü mankenler tanıttı.
Banana Republic mağazaları şimdilik Kanyon ve İstinye Park alışveriş merkezlerinde bulunyor. Mayıs ayı itibariyle de Nişantaşı’nda mağazası açılacak.

Defilede çektiğim resimlerden bir kısmını sizlerle paylaşmak istedim. Resimlerin üzerine tıklayarak büyük boy görebilirsiniz.

1banana22.jpg1banana19.jpg1banana18.jpg1banana17.jpg1banana16.jpg1banana15.jpg1banana14.jpg1banana13.jpg1banana12.jpg1banana11.jpg1banana10.jpg1banana9.jpg1banana81.jpg1banana7.jpg1banana6.jpg1banana5.jpg1banana4.jpg1banana3.jpg1banana2.jpg1banana1.jpg

banana7.jpgbanana15.jpgbanana14.jpgbanana13.jpgbanana12.jpgbanana11.jpgbanana10.jpgbanana9.jpgbanana8.jpgbanana6.jpgbanana5.jpgbana4.jpgbana3.jpgbana2.jpgbana1.jpg

13 Comments
  1. Yeliz’cim, bolbol resim çekmişsin teşekkürler, Daha devamını diliyorum arkadaşım bu iş tam senin kalemin bence. Moda haberlerine devam :)

  2. Pınar, ben teşekkür ederim.

    Saadetcim, tam benlik bir iş çok keyif alıyorum valla açık söyleyeyim gizlemek yok:) öpüyorum

  3. Cerencim, en çok da geçen sene iki renk aldığım platform ayakkabılarımdan koleksiyon içinde görünce sevindim desem:) sade ve hoş modeller var, bende beğendim…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak