Banyo Dekorasyonunda Son Nokta

banyo_12.jpg

Bu firma banyo dekorasyonları için lüks ve pahalı tasarımlar yapıyor. Bu klozetin tamamını savoroski taşlarla kaplamışlar. Fiyatı ise 75.000$. Gerçekten çok pahalı ama bu kadar swarovski taşının ışıkta nasıl parladığını düşünebiliyor musunuz?

10 Comments
  1. Bende süs diye koydum zaten:) Türkiye’de evinin dekorasyonunda savoroski taşını kullanan ünlü isimlerden biri de Ali Ağaoğlu. Geçenlerde tvde evini gösterdiler, adamın işi bu zaten her dakika mimarlarla iç içe onda olmazsında kimde olsun :)

  2. Zemin ya da fayans yerine bunlardan kullanıldığını düşünelim. Parıl parıl bir banyo harika olur bence :) Klozet de Paris Hilton’a yaraşır :)

  3. Denizcim, Paris Hilton’un banyosuna bu klozetten vardır kimbilir :)

    Esracım, Victoria gibi görüntüsüne düşkün bir kadını çağrıştırıyor cidden :)

  4. bence deger, insanın en rahat ettigi yer wc ve aynı şekilde insanın aklına en ilginç fikirlerde wc de geliyor, parası olanın mutlaka alması lazım, eger bir gün parayı vurursam bende alacagım bir tane :)

  5. yaaa bunuu nerdenn bulabilirzzzzzzzzzzzzz…lütfennn bilgiii werirmisinnnizzz..bunu kesinnn almammm lazımm kullanmasamdaa :))))))

  6. eee nası yıkanacak peki bu çamaşır suyu da dökemessin yıkanacak mecbur insan yıkamaya korkar bubnu taşları düşüverecek die….
    hiç rahat deil süs gibi resmen

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak