Bar Rafaeli’nin Bacaklarının Sırrı Çözüldü!

easytone1

Bar Refaeli gibi güzel bacaklara sahip olmak istiyorsanız bir Reebok EasyTone’a sahip olmanız gerekiyor. Teknolojik ayakkabılar genelde futbolcu, basketbolcu ve atletizmciler için üretiliyor. Bu sefer ise Reebok  biz bayanları düşünerek  kalça ve bacak bölgeleri için EasyTone’u geliştirdi.

Easytone ile bacak ve kalça kasları daha çok çalışıyor ve bu bölgelerin sıkılaşmasını sağlıyor. Yoğun iş temposu nedeniyle spor yapamayanlar bile EasyTone giyerek güzel bacaklara sahip olabilir. EasyTone’u sadece spor yaparken değil her zaman kullanabilirsiniz. Temmuz ayında yapılan Reebok EasyTone  tanıtımında birçok ünlü günlük kıyafetlerinin altında EasyTone ile poz vermişti.

easytone2

easytone4

11 Comments
 1. ben çok istiyorum almayı. fit-floplardan çok memnun kalmıştım, bu da o mantıkta bi spor ayakkabı, umarım en kısa zamanda alabilirimm

 2. acaba gerçekten o guzel bacakları bu pabuclar mı sağlıyor:)) Denemek lazım tabi ama bunları giyip koşarsak belki daha hoş olur:D ben yeni spor ayakkabı aldım bunlara fonum kalmadııı kiii.. fiyatı ne acaba?

 3. fiyatı 174 TL eylülcüm
  ben de yeni ayakkabı alacaktım, geçen ay bunu duyunca denemek istedim!

 4. yaw ben iki aydır arıyorum bu ayakkabılardan, bulamadım ankarada. ankamall da satıldığını iddia ediyorlardı, satıcıları bezdirmiş durumdayım:)

 5. işe yaradıkları söyleniyor da bana daha çok eskılerın kaba spor ayakkabılarıın hatırlatıyor

 6. Evet, tipik kaba spor ayakkabı görüntüsü var. Fiyat da şöyle 100-150 arası olsa daha hoş olurmuş sanki, ya da en azından şık olsalar…

 7. Eylüllcüm,fiyatlarını kesin bilmemekle beraber 150-200 tl arası olduğunu duydum.

  Ayrıca;bunu söyleyerek belki ukala gibi değerlendirileceğim :) ama; ben zaten küçüklükten beri bacaklarımın düzgünlüğü ile dikkat çekerim. Bu nedenle çok mutlu hissediyorum kendimi :)

 8. 5 hafta önce annem ve ben birer çift aldık . annem ne giyerse giysin artık altına her zaman easytone giyiyor . iş yerinde kısıtlı bir hareket alanı var ve sürekli ayakta . ayakları eskisi kadar yorulmuyor ve merdiven çıkarken filan daha rahat , bacak kaslarının geliştiğini düşünüyor . ben daha nadir kullandım fakat bacaklarımın özellikle iç kısımlarında incelme , dış kısımlarında kasların güçlendiğini gördüm . bence mükemmel bir şey kesinlikle tavsiye ederim .

 9. yaa ama her konuda dikkat etmek lazım sen şimdi git ye ye sonra ayakkabıları giy süper bacağin olsun sanmıyorum olmaz yane spor da lazım tabikide :))

 10. bende yeni aldım, fiyatı 153 tl sezon sonuna geldiği için, pek çeşit bulamadım, spor esnasında kullanıyorum (step yapıyorum) ayaklarımı çok zorluyor, ama çok çalıştırdığını hissediyorum, umarım verdiğim ücrete değer..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak