Bar Rafaeli Accessorize 2008 Reklamlarında

barrafaeli2.jpgbarrafaeli.jpg

İsrail’li ünlü top model ve Leonardo Di Caprio’nun sevgilisi Bar Rafaeli, Accessorize 2008 ilkbahar yaz koleksiyonu tanıtımı için seçilmiş. Accessorize’in Heidi Klum’dan sonraki yeni yüzü seksi manken Bar Rafaeli oldu, bence çok iyi bir seçim yapmışlar. Accessorize yeni sezon koleksiyonu reklam tanıtımlarından anlaşılacağı üzere rengarenk detaylardan oluşuyor.

bar-rafaeli.jpg

Bar Rafaeli’nin bu fotoğrafı 2007 cannes film festivalinden, elbisesi çok hoş ve kendiside çok sevimli.

7 Comments
 1. Yeliz bazı adamlar ne şanslı oluyor :) DiCaprio’dan bahsediyorum… Rafaeli’nin Cannes’daki elbisesi v kolyesi harika gerçekten. Çok yakışmış saç ve göz rengi ile bütünleşmiş adeta. Daldım kızcağıza, Accessorize’e kim bakar :)

 2. Deniz, bende çok sevimli buldum Rafaeli’yi, çok hoş elbisesi kendi, DiCaprio şanslı valla bundan daha iyisi olmazdı zaten:)

  Alev, Accessorize iyi seçim yapmış:)

 3. Accessorize Kozyatağı Carrefour Mağazası’na gittim ama hiç birşey kalmamıştı. %50 indirim olunca herkes ürünleri seçip bitirmiş. Hatun da 1 numara gerçekten canım…
  ÖPTÜM

 4. Hülya, ben indirimden iki çanta aldım ama bende tam sonuna denk geldim, aldıklarım içime sindi parlak taşlı süslü püslü modeller:) indirim başlayınca biraz erken davranmak gerekiyor hatunlar birkaç tane birden alıp bitiyorlar:))

 5. Merhaba :)

  Resimler süper, model harika. Yazı özlemişim, hem de çok :)

 6. Ne kadar güzel bir kadın olsa da kadın “YAHUDİ” ayrıca Leo bence çok karizmatik ayrıca sırf sevgilisi için dinini değiştirecekmiş YAHUDİ olacakmış…:(( leo için çok üzüldüm..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak