Dolce Gabanna Mankenleri Başörtü Taktı

basortumodasi.jpg
Domenico Dolce ve Stefano Gabbana, Dolce Gabbana 2008 2009 kış koleksiyonunda tanıttıkları başörtüleri bakalım bu kış moda olacak mı? Muhafazakar kıyafetler üzerine kurulu Dolce Gabbana 2008 2009 kış koleksiyonunuın tanıtımında hemen hemen tüm mankenlerde başörtüsü kullanılmış. Koleksiyonda diğer öne çıkan trend ise ekose desenleri. 2008 2009 kış modasında başörtüsünü bilmem ama ekose desenler hakimiyetini koruyacak. Daha erken ama benden söylemesi.

8 Comments
  1. Begüm, minik ekoseli gömlekler çok hoşuma gidiyor geçenlerde derinin karpuz kollu bir modelini beğendim ama yakalar çok büyük durdu sevemedim almadım.

  2. yaşadığımız ülke müslüman ülkesi olduğu halde başörtü yasağı diye bir saçmalık var isteyen nasıl mini etek giyiyorsa diğeri de başörtü takar güya özgürlük var avrupa ülkelerinde bile başörtüsü serbest dolce gabbana bile kullanmış deniz baykal hala konuşşuyor…

  3. Bu aralar dünya üzerinde trend olan muhafazakarlık rüzgarına Domenico Dolce ve Stefano Gabbana da kapılmış.
    Bu arada alakasız olcak ama Laik Cumhuriyetlerde din ve devlet işleri birbirinden ayrıdır.Hiç bir devlet memuru mini etekle görevine gitmez!!!Gidemez!

  4. yakısmıs bu mankenlere ama manken basortu takar buda bı saçma yanı podymda yuuyen gerektiği yerde açık gıyınn bı manken basortu takamazz

  5. yok cnm başörtüsü değil zaten onlar:)
    eskiden eşarp çok kullanılırmış bi aksesuar olarak e tabi şimdi anlamlı bi obje halini aldı ama.bence çok şirinler ama takmam tabi:)

  6. Bu ülkede hangi memur mini etekle işine gidiyor yada yakışıksız bir kıyafetle?????

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak