Baykuş Yastık ve Etsy Hakkında

baykus-yastik1

Etsy’den eklediğim güzellikler sonrasında sizlerden sorular gelmeye başladı. O nedenle kısa bir bilgi vermek istiyorum. Etsy, internet dünyasında el işi ve sanatsal ürünlerin satışının yapıldığı bir site. Daha çok yurtdışındaki tasarımcılar ürünlerini ekliyor. Bunun yanında  Türkiye’den de satış yapanlar da var. Hem satış yapma hemde alıcı olma şansınız var. Yaklaşık 100 bin esnafı bulunuyor.

Etsy, bence Türkiye’deki birçok kendi halinde tasarım yapan bayan için iç açıcı, esinlenesi bir blog ağı. Yine Etsy’den öneri olarak eklediğim bu el emeği baykuş yastık dikiş dikmeyi bilenlere hediyem olsun!

 baykus-yastik2

10 Comments
  1. Türkiye’de etsy’nin muadili diyebiliceğimiz “pasaj” diye bir site var, orada da güzel ürünler bulunuyor bazen.

  2. hale çok teşekkür ederim adres için inanılmaz güzel takılar buldum ve almaya başladım :)

  3. Ay ben baykuşlara bayılırım. İnanılmaz bilge ve asil hayvanlardır. Kızıldereli inancına göre baykuşlar insanları kötü ruhlardan ve büyülerden korur. Bizim okulda ağaç dalında durup o kocaman gözleriyle bana bakan bir baykuş gördüğümde mutluluktan havalara uçmuştum. Arkadaşlarım bana uzaylı muamelesi yapmışlardı niye bu kadar sevindirik oldu bu diye heheh:) Yastığa da bayıldım hemen bir tane edineceğim:)

  4. halecim verdiğin siteye bayıldım :) taç hastasıyım. ama çok değişik modellerde taç bulamıyorum. bu sitede bir iki tane yakaladım ve almayı düşünüyorum. ankarada zaman zaman olan panayırlardan da aynı şekilde bir kaç tane aldım. ankarada orjinal tüylü tüllü… taç modelleri bulabilceğim yerler var mı???

  5. pasaj.com da renklitasarımlar kullanıcısının yastıkları da muhteşem! ilginç tasarımları var..2 tane aldım.benim gibi yastık meraklısı iseniz mutlaka gözatmalısınız..

  6. çok güzlller bi tne almk lazım nerde satılıyo farklı renkleri varmı

  7. hale arkadaşım bilginiz var mı acaba??? pasaj ürün satmak için güvenilir bir site midir , el emeği yapıyorum ben de,ürünlerim çook fazla satmak istiyorum,

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak