Bebekler İçin Topuklu Ayakkabılar

ellenew.jpgkaylanew.jpg

0-6 aylık bebekler için üretilen topuklu ayakkabılar bu sitede 35$ satılıyor. Bir bebek ayağında nasıl durur tahmin edemiyorum. Bebeğin ayağında topuklu bir ayakkabının hoş duracağını sanmıyorum. Herhalde hatıra olsun, ilk platformlarım diye saklaması amacıyla yapılmıştır:)

14 Comments
 1. ay yeliz çok ömürsün nerden buluyorsun bunlar:=)) zebralılara bayıldım bebeğim olsa kesin bitane alıp bi fotoraf çektirirdim hatıra için

 2. bu arada şimdi aklıma geldi minnie mouse’un ayakkabılarından bunlarrr:D

 3. Canay eğlenceli görünüyorlar pek güzel modeller değil ama :)
  Tuğbacım minik ayaklarda şirin durabilir tam fotoğraflık:)

 4. Yeliz super farkli bisey bulmussun;tebrikler :) Ama bence korkunc gorunuyorlar!Asla ve asla bebegim olsa boyle bisey almazdim sanirim ama Tugba’nin yorumunda da dogruluk var,minnie mouse ayakkabilari gibiler.Yine de bebeklere yazik ya,daha bebekkenden itibaren neden sekil odakli yasasinlarki!

 5. beyenmedim hayatta giydirmem ve bikere sağlık için faydası olmadığı gibi zararı var

 6. Nefes, anne dediğin topuklu ayakkabı giyer :)

  Burçak, alan var mıdır acaba

  Begüm, dekor şeklinde dursunlar bunlar giymelik değil tabiki:)

 7. Hiç de çirkin değil! Gayet tatlılar. Bunu akıl eden kişideki yaratıcılığı da tebrik etmek lazım. Eğer sağlıksız değilse pembe olanlar pekala da giydirilebilir.

 8. normalde zaten topuklu ayakkabı insanın bacağının yapısını ve ayak kemiklerinin çıkmasına neden oluyor, hatta gecenlerde tıp kongresinin birine katılmıştım, bi profesör anlatmıştı… zaten bebeklerin kemikleri daha yumuşak, eğilip bükülmeye müsait, çok sacma bu topuklu ayakkabı fikri, allahım insanlar böyle boş işlerle uğraşacaklarına düzgün seyler yapsınn! amin!!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak