Beckham’ların Uyumu

vd1

vd3

Beckham çifti kıyafetlerindeki uyum ile dikkat çekiyor. Victoria,  David Beckham’ın kıyafetine benzer bir takım giymiş. Hatta Victoria’nın ojesi ile David Beckham’ın kravat rengi aynı.

vd2

fotoğraflar: dailymail

12 Comments
  1. uyumları çok güzel yakışmışta :) içine bişey giyseymmiş çok daha güzel olurmuş biraz çiğ kalmış…

  2. vikide içine saks mavisi giyseymiş daha iyi olurmuş.çıplaklıktan ne anlıyorlarki…

  3. bulmuş yağuşuklu kocayı tabikide çuval giy deseler giyer ikisinide çok seviyorumçokda yakışmışlar ara sıra böyle şeyler yapmak gerekiyor çok hoş olmuş bu arada vikinin ojesinin rengide güzelmiş ayol

  4. Aman ya bu kadın ii ce zayıfladı ve çirkinleşti ben hiç yakıştırmıyrm nefesin dediği gibi içine saks mavisi transpran giyse daha sexy görünürmüş 10 üzerinden 3 valla :)

  5. victoria el kadar kalmış suratıda kaşık kadar:) babannem söler böle bana çok zayıfladığımda… bırazcık daha etıne butuna olsa sankı daha ıyı görunucek bu kadın David e dicek laf yok olamaz zaten…ama hakikaten içine bişey gıyseymıs daha ıyı olurmus mavi bişey değilde sıyah bı çamaşır olsaymış bari böle çok cıplak duruyo gözlerımı tırmalıyo ama mavi oje ve kravat super bı ayrıntı olmus..

  6. David kat kat giyinmiş, Vikide inadına açtıkça açmış sankii:D üçüncü fotoda çok kötü görünüyor yanakları içine gömülmüş resmen…ama genel olarak zevkini beğeniyorumm

  7. Victoria Beckham aslında çok güzel bi kadın,12 sene önce ilk çıktığında süperdi grubun en güzeli de buydu.

  8. Wictoria Beckham bence de çok hoş bir kadın, yani çok zayıf görünüyo aslında ama boyu kısa olduğu için belki de kilo alsa çok bodur gözükür o sefer de. zevklerine dicek yok da, aldatma haberlerinden snra pek hazetmiyorum sahte geliyorlar..
    duygusal bakış açısı :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak