Benetton’da İndirim

benetton3.jpg

Benetton’da 2008 Kış sezonu indirimi başladı. Sısley, 012 ve Benetton kısmında yapılan %40’a varan indirim 15 Ocak 2008 tarihinine kadar geçerli olacakmış. Eskiden şimdiki kadar alternatif marka olmadığı için Benetton’dan alışveriş yapmak bir ayrıcalık sayılırdı. Bence Benetton hala ürün yelpazesindeki kalitesini korumakla beraber, klasikleşen modellerinin yanında trendlere ayak uydurabileceğiniz çeşitli ürünleride koleksiyonuna eklemiş durumda. Örgü kıyafetler Benetton’un web sitesinde  de oldukça ağırlıkta  için sizinle sadece bu resmi paylaşmak istedim:).  Okul yıllarımızda Benetton’dan gömlek, süveter, hırka vb ürünleri almak için sezonun açılmasını beklediğimiz günler aklıma geldi.

5 Comments
  1. işte buuuuuuuuuu beklediğim harika bir haber!! Normalde ocak ayının 2.haftası başlardı benetton’daki kış indirimi. Ay çok çok sevindim Yeliz’cim! Bu arada bu fotoğrafı annem çok seviyor :)

  2. Benettonun bende yeri ayrı:)Yeni çıkan markalar birazcık da olsa unutturdu bize ama olsun:)Bengicim, annen örgü meraklısı zevkli ne güzel.

  3. reklam süpermiiiişşşş ben zaten hep benetton reklamlarını ürünlerine tercih etmişimdir:)))) naber yelizcimm??

  4. bencede çok hoş, alışılmışın dışında reklam yapıyorlar,Miraycım sesin çıkmıyor ben iyiyim sağol vaktin olursa uğra öpüyorum:)

  5. 2007 yılında bir hırka aldım bende anısı çoktut o hırkanın annemin azizliğine uğradı şimdi oyuncak bebeğe bile olmuyo ben yinede saklıyorum aynısını arıyorum elinizde varsa lütfen bana satarmısınız size saçma gelebilir ama çok mutlu olurum duyun sesimi ne olur

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak