Bershka 2009 2010 Kış Koleksiyonu Hazır

bershka-1

bershka-2

bershka-4

bershka-3

Sezon içinde en çok koleksiyon değiştiren markaların başında Bershka geliyor. Bir kere gördüğünüz ürünü bir dahaki sefere bulabilmeniz mümkün değil. Trend olan ürünler uygun fiyata satıldığı için oldukça fazla müşterisi var. Çarşamba günü Cevahir AVM’ye uğradım. Bershka’nın vitrinleri 2009 2010 kış koleksiyonu ile süslenmiş. Kış sezonu için alışverişe başladıysanız Bershka’ya da uğramanızda fayda var.

bershka-6bershka-7bershka-8bershka-9

9 Comments
  1. ayyyy buna en çok ben sevindim sanırım gerçektende harika şeyler çok uygun zaten bi bershkamız var ne yapalım kıslar ankarada ankamallde de yeni sezon var bilginize :)

  2. kotonda çok güzel bu sene gömlekleri.bakın kesinlikle.
    bershkaya uğramak lazım bakıyım bi ara. gömlekler falan var mıydı yeliz. uzun kollu. lütfen mesajı onaylarken buraya da yaz vardı ya da yoktu gibi. senden daha çabuk geliyor bilgi :)))

  3. bu modellerin gözlüklerinden nerden bulabiliriz ben cok yoğun calışıyorum hiç gezme fırsatım olmuyor yardımlarınızı bekliyorum :)

  4. bol bol piti kareli gömlekler we deriler göreceğiz bu yıl mesaj alınmıştır:)

  5. ben dün gittim ve çok fazla bir şey bulamadım. gömlekler getirmeye daha başlamamışlar sanırım. hırkalar vardı bikaç tane ama çok ağır duruyordu üzerinde insanın. stravidarusada baktım oda daha tam anlamıyla hırka gömlek getirmemiş.

  6. gerçekten de bershka’da ne zaman bi şey beğenip almasam, daha sonra almaya gittiğimde bulamıyorum.. yeni sezon deri ceketlerine bayıldım; ilk fırsatta alıcam, tükenmeden (:

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak