Beta Gelin Ayakkabıları

beta-gelin-ayakkabi-modelleri1

beta-gelin-ayakkabi-modelleri2

Evlilik hazırlıkları yapanlar için gelin ayakkabısı alternatif modelleri eklemek istedim. Öyle süslü modeller değil ama aranızda bu tarz sade modeller arayan veya tercih eden mutlaka vardır.

18 Comments
 1. Sade ama şık modeller.Ama ben gelinlikte lame ayakkabıyı tercih edenlerdenim;hem düğünden sonra abiye kıyafetlerin altına da kullanılıyor.Yeliz’cim birara gelinlik için lame ayakkabı modelleri de ekleyebilirmisin?

 2. önümüz yaz olduğu için bu ayakkabıları sevmedim. çok kapalılar. benim ayakkabım dantel gibiydi. deriyi aynı dantelmiş gibi kesip yapmışlar. görür görmez almıştım. 2004 yılında 280 Tl vermiştim.

 3. ben beğenmedim..çok sade bence..taşlı falan olmalı gelin ayakkabısı..bence dekolte modeller daha güzel duruyor..hele şu alttan 2.resim var ya platformlu olan kabus gibi..tek kelimeyle iğrenççç..:))))

 4. çok kapalılar ewet zaten şıklık arka planda o akşam hangi rahatsaa onu tercih edetmeliyiz

 5. nefes çok merak ettim önümüzdeki yaz benimde kısmetse düğünüm olucak rica etsem resimini bana ulaştırabilirmisin yada markasını (nerden aldığını ???) :)

 6. özlem ben alalı 5 yıl kadar oldu. ama fotoğrafını çekip yollayabilirim.yelizden mail adresimi alıp bana mail atarsan sana oradan fotoğrafını yollarım.

 7. bence çok şık die o gün eziet ve acıya katlanmak yerine, çok rahat bi ayakkabı olmalı… sade kalite ve klas olması yetrli seçenekler benim için, burda sergilenen ayakkabılara gelince pek şu dediğim ayakkabı yok ama en kötü ihtimalle yandan fiyonklu olan olabilir…

 8. zevk meselesi. Çok süslü model sevenler elbette beğenmezler. Ben süsü severim ama bu modeller bana çok zarif geldi.Sade ama şık duruyorlar. Evlenmeyen arkadaşlara yararlı olacaktır. :)

 9. bunlar bana biraz sade geldi Yelizciğim ama teşekkürler.Eminim çok memnun olan çok fazla arkadaşımız vardır:)

 10. :)) gelin ayakkabısı olarak ben de 1. resimdeki modeli 35.-TL aldım. Ama BETA’dan değil. Çok rahatlar. düğünümden sonra da giyebilirim.

 11. mükemmeller.. bende gelin ayakkabımı betadan aldım. zaten gelinlik satafatlı olduğundan sade bir şey tercih etmek istedim. hem ilerde günlük de giymek amacıyla,sonucta o kadar para veriliyor. şimdi dolabımda düğün günümü bekliyor..=)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak