Beyaz Gömlekler

jennifer-garner-early-show-cbs-01

40042PCN_HudsonSon03

Beyaz gömlekler özellikte iş hayatında kurtarıcı görevi görüyor ve sıklıkla kullanılıyor . Günlük hayatta klasik değil de biraz daha spor kalıplar tercih ediliyor. Örneğin ikinci karede ki army tarzı gömlek ve pantolonun uyumu hoş görünüyor.

2010 yaz sezonunda ünlüler tarafından giyilen beyaz elbiseleri bu linkten inceleyebilirsiniz.

fotoğraflar: justjared, fadedyouth

4 Comments
  1. o jennefer i alır yerim ben yaa ne kadar tatlı olmuş :) gisele her zamanki gibi harika birde kateyi hep beğeniorum zaten beyazda yakışmış :))bu arada beyaz gömlek hakikaten yakışıyor ama yelizcim erkeklerdede süper duruyor bende jean ın üstüne yaa birde onalrı yayınlayabilr msin :)))

  2. bence bayanların gardolaplarında olması gereken bir parça diye düşünüyorum ben çünkü her türlü kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz ayrıca acil durumlarda işe yarıyor kurtarıcım oluyor.resimde kate bosworth’nin gömleği çok hoş..

  3. Jennifer Garner ın kombini çok hoş , kendine yakıştırmış…
    Ben pantolonunu da çok beğendim, bunun gibi bir pantolonu nerede bulabileceğimi bilen arkadaşlar var mı? :))Cevap yazarsanız çok sevineceğim…

  4. beyaz gömlek çok kullanışlı bir kurtarıcı… bu pantalon harem tipi gibi geldi bana bu sezon bir çok marka da gördüm. Zara ve park bravo da değişik harem pantalonları gördüm bende bayılıyorum bunlara özellikle satenler çok şık duruyor…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak