Beyazın Modası Hiç Geçmez

beyaz-modasi.jpg

Bu yaz bir tane beyaz uzun yada kısa eteğiniz, bir de kısa şortunuz olmalı nasıl kombinleyeceğiniz hakkında ufak tüyolar burada. Üzerinize giydiğiniz bir gömlek veya tshirt’ün beline kalın bir kemer takın. Örneğin denizci bluzlardan hoşlanıyorsanız birer tane onlardan alarak kombinleyin.

beyaz-modasi1.jpg

Parlak gömlekler, mini etekler, beyaz kotlar, denizci kıyafetleri ve safari modasında beyaz iyice kendini hissettirmeye başladı. Parlak renklerin hakim olduğu 2008 yaz sezonunda iki beyaz trendini takip etmek şart. Saflığı ve temizliği vurgulayan beyaz renkte kıyafetleri temiz tutmak biraz zor tabiki. Tasarımcıların klasik çizgilerde, hem sportif hemde kadınsı kesimlerde hazıladığı beyaz gömlekler yazın kullanımı çok rahat olacaktır. Kurdale ve fırfırlarla süslenmiş kısa kollu romantik gömleklerde dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

9 Comments
 1. beyaz ve siyah miladdan önce de modaydı miladdan sonra da bu iki rengin artık bence modası yok her mevsim ve her yerde ilk tercihlerden kırmızıyı da yanlarına ekleyebiliriz ama onlar kadar değil…

 2. Yeliz yazın siyah beyaz ve de kırmızı uyumuna bayılırım ya da simsiyah giyinip nefis yüksek ökçeli bir kırmızı ayakkabı tam benlik..
  seçimlerin yine konuşmuş..

 3. Yelizcim ben beyaz sarı ve beyaz mavi uyumunu çok severim.Ama yukarıdakiler gibi kırmızı ve siyahla da çok hoş olmuş;;)

 4. Siyah beyazı severim ama Beşiktaşlı değilim !!

  Beyaz ve ikizi siyah yeleği çok sevdim. Benim olsun :) biri farketmez rengi…

 5. yelizcim aslında ben siyah + kırmızının birarada olmasına tahammül bile edemem:D ama kombinlerin çok hoşuma gitti;;) yeliz bu arada mango indirimlerinden haberin varmı?

 6. bütün kombinasyonlar harika.ama ben dün siyah bluz altına beyaz pantolon ve kırmızı ayakkabı kırmızı çanta kombinasyonu yapmıştım.herkes itici buldu.bence en uyumlu 3 renk.ve ben asla vazgeçemem.

 7. Ayşe, dediğin gibi artık siyah ve beyaz artık bir klasik haline geldi, kırmızı da aday durumunda :)))

  Kıymet, yüksek ökçeli kırmızı ayakkabıya da hayır denir mi, babetlerden kurtulmam lazım :);)

  Ayşe, aa bende severim, benimde sevmediğim şey yok ki ;);)

  Tuğba, haberim var dün hatta öğlen uğradım bir ipek elbise beğendim bir de sarı beyaz çizgili hırka zamanım çok kısıtlıydı her zaman ki kasada da kuyruk vardı birşey alamadan geri döndüm.

  Nefes, herkesin zevkli farklı, eminim ki çok hoş olmuşsundur.

  Sevgiler

 8. bende istiyorum bu giysilerden ya banane burayada gelsin işte ge güzel hepsi…………iyilikperisi=_;BeYz@

 9. Ben bu elbiseyi nerden bulabilirim acaba :) siyah etekli üzerinde kurdale olan :) ( iddaya girdikte arkadaşım için bulup gözüne sokucam ) :)(:

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak