Bil Kazan Yarışması Hediye

Mango Çanta

Bil Kazan yarışmasını bu haberimden takip edenler olmuştu. Yarışmanın talihlisine alacağım hediyeyi paylaşacağımı söylemiştim. Ben bu çantayı çok beğenerek seçtim. Ayşegül’ün tarzı bir çanta olduğunu öğrenince daha da keyiflendim. Hatta kendime de bir tane alsammı diye düşündüm ama tekrar gittiğimde bir tane bile yoktu.  Ayşegül’cüm iyi günlerde eskit:)

23 Comments
 1. yelizcim siteni hergün açmadan rahat edemeyenler listesindeyimdir herhalde ve çevremdeki herkese duyuruyorum bakın diye buda ilk yorumum sana :))

  bu çantayı bende çok begendim mango da acelem olduğu için alamadım anadolu yakasında oturan bilir bahariye gittiğimde mutlaka uğrarım ama kasa da çok kuyruk vardı :(
  güle güle kullan ayşegül

 2. Yelizciğim,bu çok nazik,çok şık bir hediye..Eminim Ayşegül de beğenecektir.Çok güzel düşünmüşsün bu Bil-Kazan yarışmasını..:)

  Ayşegülcüm,iyi günlerde kullan..

 3. Vintage gıbı duruyor.Ayşegülcüm güzel bir çanta.Güle güle kullan,baktın beğenmedin bi telefon biz aluruk:)

 4. çok güzel ve kullanışlı bir çanta bayıldım, güle güle kullan Ayşegül ;)

 5. Yelizciğim çok zevklisin çanta manyağı biri olarak bayıldım.
  Ayşegül seni de tebrik ederim canım. iyi günlerde kullan..

 6. ya bilemedim de kazanamadım da.. çok üzgünüm..
  artık bi dahakine diyelim :) güle güle kullansın ayşegül, çok güzel bi çantaymış..

 7. Ankara’dan ÇAAATTTT sesi geldi mi kızlar ihihiih:))))neden amorti yok yelizzz ??en ilginç cevabada amorti olsun bundan sonra….Ayşegül iyi günlerde kullan..

 8. ewt merveye katılıyorum bir tane daha bil bul :)) Ayşegülcüm ii günlerde kullan :)

 9. Yeliz’cim öncelikle sana ve yorum yazan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.hediyen gerçekten çok şık ve güzel çok severek kullanıyorum.bi sonraki bil kazan yarışması için hepinize bol şans arkadaşlar :):)

 10. çok gzlmiş gerçekten,ince bi zevkle seçildiği belli,rengiyle,modeliyle çok gzl ,bnde çok beğendim şanslı arkadaşımız ayşegülde iyi günlerinde keyifle kullanacağı bi hediye olması dileğiyle

 11. ay çok kıskandımmmm :))
  çok incesin yeliz, ayşegül sende güle güle kullan ;)

 12. Hediye ne ki maksat gönüller hos olsun bence.Ama genede Yeliz güzel bir jest yapmis.Yarismanin devamini dileriz hediye olmasada olur.Maksat eglenmek

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak