Bilezik Modelleri

1l1.jpg21.jpg31.jpg41.jpg51.jpg61.jpg

2008 yaz sezonunda geçen sene de olduğu gibi hem kalın hemde ince formda kalınlıkta renk renk tahta ve mika bilezikler çok moda. Üst resimde bulunan rengarenk modeller Topshop‘dan. Geçen yaz Accessorize‘den aldığım mor mika bileziğimi hem plajda hemde günlük hayatımda keyifle kullandım. Bu sene mango defilesini izlemeye gittiğimde mango kataloglarında görüp beğendiğim alt resimdeki ( siyah- bej – pembe) üç adet bileziği hediye ettiler, herkes çok beğendi, paketten çıkarıp hemen bileğine takanlar bile oldu. Defile çıkışı bayanların eline mango logolu çanta içinde bu bilezikleri tutuşturdular. he by mango koleksiyonunu çıkarmaya hazırlandıkları halde beylerimizi defile çıkışı boş gönderdiler. Aslında onlara da ufak bir jest yapılsa fena olmazdı, bir daha ki sefere inşallah:).

bileziklerim21.jpg

Mango defilesi hakkında İngiltere’de yaşayan arkadaşım Beyza ile kritik yaparken yurtdışındaki defilelerden biraz bahsetti de şaşırıp kaldım. İzlemeye gitmek bahane hediyeler şahaneymiş oralarda. Beyzoş’um inşallah bu sene oralara geleceğim:).

bilezigim11.jpg

Bu dore rengi yeşil taşlı bileziğimi  geçen yaz Eminönü Marputçular çarsışından almıştım. Eminönü için genelde ucuz derler ama kaliteli ve iyi olan aksesuarlar pahalı. Bu bilezik örneğin 15YTL’di.

11 Comments
  1. Ben bayılıyorum bu kalın bileziklere. Ama çok pahalılar Yelizcim yaa. İzmir’de öyle güzelleri var ki ama 25-30 milyon bi tanesi. E bir tane olmaz 3-5 tane alıp takmalı ama nerdee. Olacak şöyle 2-3 milyon alacaksın dilediğin kadar, renk renk desen desen.

  2. Gözdecim, bileziğe çok para vermek akıllıca değil indirimlerini takip etmek lazım, geçenlerde beşiktaş pazarından hazır kurdela sarılarak dizayn edilmiş yeşil ekose bileziği 1 Ytl’ye aldığımı yazmıştım, o bileziği accessorize satsa 20-25 YTL fiyat koyar:)

  3. Bekliyorum Guzel Arkadasiiim!Valla ozellikle Fashion Week haftasinda denk getirirsen gelisini ozaman yasadik :)
    Not:Bileziklerin super!!!

  4. bileziklerin hepsi birbirinden güzel ,bende de bilezik takıntısı var ,ince kalın bir sürü bileziğim var,indirimlerde mutlaka bir iki tane alırım…

  5. Peri, bileziklerini bu yaz keyifle kullanılsın artık nasılsa yazın vazgeçilmezlerinden, teşekkür ederim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak