Bir Ayda İki Kere Aynı Kıyafet

victoriaaynikiyafet.jpg
Fotoğraflar: victoriabeckhamblog.com
Victoria Beckham bir ayda iki kere aynı kıyafet giydi. Belki göz önünde olmayanlar için çok önemli değil ama herkesin gözü önünde olunca böyle tuhaf karşılanıyor. Victoria’nın elbisesi Prada, ayakkabılar Alexander, clutch çanta Hermes. Victoria geçtiğimiz aylarda yine aynı kıyafetlerlerle görüntülenmiş ve haber olmuştu. Ben elbisesini çok beğendim sanırım kendi de beğenmiş.

13 Comments
 1. evet biz bi kıyafeti değil ayda bazen haftada 2 giyiyoruz.benim genelde 2 – 3 haftaya buluyor ama.bencede giyebilir.yakışmış

 2. tamam kıyafet süper de başka kıyafeti yok sanki:) bari ayakkabıları değiştirseymiş ya da çantayı ama ayakkabılar da bir harika

 3. Alev, bende ilk defa Victoria’ya bir kıyafeti bu kadar yakıştırdım.

  Nefes, bu yaptığım başlık Victoria için geçerli tabiki;) biz istediğimiz zaman giyeriz bize serbest

  Efuli, bende seni sayende keşfetmiş oldum:)

  Tuğba, Beckham ailesi nede olsa olmaz mı onda ayakkabıdan bol ne vardır kimbilir:)

  Filiz hoşgeldin:) teşekkür ederim

  Sevgiler

 4. Victoria kıyafeti o kadar çok begenmiş olacak ki ondan tekrar giymiştir. Gerçekten çok begendim çok çok harika…

 5. victoria güzel değil ama çok şık ve acacp tarz bi kadınn bence herkesin örnk alması gerek yani kıslarr çirkin kadın yokturr:))

 6. dünyanın kıtlığa gittiği dönemde , en zengin, en göz önünde bulunan insan dahi olsa böyle müsrif bir hal takınması bir kıyafeti birdaha girmemesi.. dünyanın her yerinde saçmadır.. yadırganır..

 7. bencede çok gusel we çok yaksmıs olabılır gıyeblrler bencee ama paparızelerr çokk fena:) hemen kım bı kıyafetı 2 kere gıyerse haber yapıyolar:)

 8. çok yakışmış victoria’ya, hatta elbiseye bayıldım. ama bütün detayları aynı; çantadan saça. helal olsun. iyi unutmamış o kalabalığın arasında:))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak