Body by Milk Kampanyasının Yeni Yüzü Rihanna

rihanna-got-mik-adsm.jpg
Sütün yararını anlatmak ve süt içimini artırmak için ünlü yıldızlarla kampanya yapan body my milk’in yeni kampanyasını Rihanna ile yaptı. Body by milk’in bundan önceki kampanyalarında  Amanda Bynes, Hayden Panettiere ve Beyoncé yer almıştı. Rihanna geçtiğimiz dönemlerde H&M ve Designers Against AIDS (DAA) AIDS’e karşı yaptığı kampanyayada katkıda bulunmuştu.

Body by milk kampanyasında çocukların şekerli ve asitli içecekler yerine günde en az üç bardak süt tüketmeleri vurgulanıyor. Aslında sadece çocukların değil  yetişkinlerinde sağlığı için her gün süt tüketmesi gerekiyor. Özellikle ileri ki yaşlardaki çıkabilecek kemik hastalıklarını engellemek için hergün süt içmeyi unutmayın.

Bende süt pek içemediğim için sabahları Nesfit’ le beraber karıştırarak tüketmeye çalışıyorum. Nesfit ile ilgili daha önce haber yapmıştım buradan tekrar bakabilirsiniz.

3 Comments
  1. Kesinlikle süt içmemiz lazım. Eskiden gördüğüm yerde kaçardım sütten, küçüklüğümden beri sevmezdim. Sonra nasıl olduysa alıştırdım kendimi. Artık her gece yatmadan yarım litre süt içiyorum. Hatta ve hatta o kadar alışmışım ki evde süt kalmadığında çok arıyorum, içmek istiyorum. Çok yararlı, çok faydalı ve iddia ediyorum güzel ve huzurlu bir uykunun ilacı gibi.

  2. milletin süt içmesi bu şebeğe kaldıysa vay halimize….medya maymunu…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak