Body Shop E Vitaminli Krem Serisi

bodyshopkrem.jpg

Body Shop ürünlerinden E vitaminli vücut kremini ben bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum. Cildi yumuşacık yapıyor, çok hafif ve hoş kokusu var. Body Shop’da en çok satan bu seriyi mutlaka incelemenizi öneririm. Yüz kremini de daha önce kullanmıştım çok tercih ediliyor. Pempe ambalajı beni ayrıca cezbediyor tabiki:)

7 Comments
  1. Yeliz kullandınmı bilmiyorum ama body shop ın bir peelingi var ki acayip iyi bir ürün..içindeki granüller masaj etkisi yaratıyor ve ölü deriyi arındırıyor.. yetmezmiş gibi vücudu peelingden arındırdıktan sonra nemlendirici sürmüşsün gibi yumuşacık bir ten ve mis gibi kokan bir vücutun oluyor..denemelisin..

  2. Hehe bu kremi geçen haftasonu görmüştüm Suadiye Body Shop’ta. Aynı ürünün vücut losyonları da vardı. Deneme ürününden alıp biraz sürmüştüm, zannedersem çilekliydi ve öyle de güzel kokuyordu ki.. Bir sonraki gidişimde satın alacağım. =)

  3. Hehe bu kremi geçen haftasonu görmüştüm Suadiye Body Shop’ta. Aynı ürünün vücut losyonları da vardı. Deneme ürününden alıp biraz sürmüştüm, zannedersem çilekliydi ve öyle de güzel kokuyordu ki.. Bir sonraki gidişimde satın alacağım. =)

  4. Gözde bak mutlaka:)
    Ediz merhaba, bu çilekli değil e vitaminli olan ama çileklisi de çok güzel:)

    sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak