Body Shop’da Seçili Ürünlerde İndirim

 bodyshop.jpg

Body Shop’a kızgınım. E vitaminli vücut losyonu aldım şimdi bir alana bir bedava kampanyası var ayrıca %50 indirime girmişler. İki tane almak varken bir tane almış oldum ne acı değil mi?:( Parfümlerini gidip karıştırmam lazım White Musk kullanıyorum ama bitmek üzere. Zamanında indirim varken white musk vücut losyonlarından stok yapmıştım. Vanilyalı parfümü en çok satan ürünü hatta hem vücut şampuanından da edinmek istiyorum tabi indirimdeyse. Web sitelerinde hangi ürünler indirimde bilgi verilmemiş gitmek şart oldu sanırım.

15 Comments
 1. bu giyimde de böyle, kozmetikte de böyle.. öyle bir indirim geliyor ki, bir hafta önce yaptığınız alışveriş yüzünden kendinizi aptal gibi hissediyorsunuz.

 2. body shop ürünlerine başlasam mı başlamasam mı bir türlü karar veremiyorum.Hazır indirimdeyken başlayayım bari.nasıllar memnun musunuz??

 3. İstanbul dışından gelen arkadaşımı çok övdügüm Body Shop’a götürdüm. Bir sürü krem falan aldı. Sonraki hafta da Body Shop indirime girdigini duyurunca dumur olduk!!! Bende az kızdım aslında sadece şampuan almıştım.Şimdi krem almanın tam zamanı.
  Ya bilen var mı sadece krem alana mı bir krem daha bedava veriliyor yoksa herhangi bir üründen bir alana bir bedava mı??

 4. gizem ben krem, parfüm, ruj gibi ürünlerini kullanıyorum memnunum, sevgiler

  Tuna merhaba, ben geçen hafta baktığımda şu fotoğraftaki vücut losyonlarında bir alana bir dedava kampanyası vardı. Diğer ürünlerle ilgili bilgim yok ama bu hafta bakmayı düşünüyorum.

 5. Ben de 2 tane favori butterlarımdan kaptım bu hafta.Moringo ve Papaya
  Bu arada gelecek hafta elmalı parfümde ve birkaç parfümde falan indirim olacakmış ordaki kızın söylediğine göre =)

 6. Bu arada yazmayı unutmuşum şu an sadece butterlarda var indirim,butterların vücut peelinglerinde ve losyonlarında var.Başka ürünlerde yok.
  Bir alana bir bedava şeklinde

 7. Ooo hayırlı olsun ben tek kapabildim malum kampanyayı kaçıranlardanım :( O zaman bangır bangır niye mail atıyorlar geçen haftalarda da o kampanya vardı gidip bakmayacağım yine kızdırdılar beni :))

 8. Ouuwww!!! Yeliz harikasın yaw. Ben bgn ilk defa Astoria’ya gittim orada Body Shop yokmuş. Olsaydı alacaktım malzemelerimi. Yrn mutlaka body Shop’a gidip butterler ve parfümler almalıyım.
  Lenoosh arkadaş sana da teşekkür çınlattıgın için.

 9. Bende body shop çıyım. body shop ın internet adresinden %50 indirimli ürünleri fiyatlarıyla beraber bulabilirsiniz. yalnız diğer ürünlerin fiyatları yok. Dün indirimde olan musk body lotion aldım. Müthiş kokuyor. Sanki parfüm sürmüşüm gibi. Yeni ürünleri moringa kremini denedim. 26,50 idi fiyatı . Ama kokusu mükemmel. Bir dahaki sefere onu almayı düşünüyorum. herkese sevgiler..

 10. ben kullanıyorum çok güzel kokuları var özellikle mandalinalı veya çilekliyi deneyinn duş jelleri ve plingleri harika

 11. ya arkadaşlar bende body shop çilekli vücut losyonu almak istiyorum ama adanada yaşıyorum nerede satılıyor bilgilendirirmisiniz beni ve çilekli vücut losyonu kullananlar memnunmu birde fiyatı ne kadar ??

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak