Bot ve çizme giymeye devam

miranda-kerr-journey-of-the-soul-05

jennifer-lopez-backs-up-paris-10

alessandra-ambrosio-new-york-city-sexy-08

Güneşi gördüğümüz anda hemen açılıp saçılıyoruz, ayağımızın sağlığını tehlikeye atıyoruz. Geçen hafta sonu Bebek sahilinde deli gibi rüzgar estiği halde ayağında sandalet üzerinde tişörtle donma tehlikesi yaşayan hatunlar gördüm. Çok tezcanlıyız çok:) önümüzde koca bir yaz bizi bekliyor, mevsimine göre giyinsek diyorum.

Son haftalarda ünlü yıldızlar bot ve çizmelerini sıklıkla kullanmaya devam ediyorlar. Havanın sürekli değişim gösterdiği şu günlerde bu kombinler belki sizlerle ilham verebilir.

justjared, fadedyouth

10 Comments
 1. çok güldüm ya :))))))))
  ünlü yıldızlar giyiyor hadi sizde giyin :)))

 2. evet ya daha kurtulamadık ..jlo nun ki gibi deilde kısaları giyiyorum bende..yaz gelsin artık

 3. elbise hırka ve diz üstü çizme kombin harika oluyor yada eteklerle ankle bot :)) bu kombinlerde hoşmuş ama ben kotun üstüne uzun çizme sevmiyorum nedense :)

 4. Cadde’de de 3 hafta önce (yani havalar daha da sogukken) hatunlar mini etek, hatta minnimini etek ve acık ayakkabı yarışındaydılar. Onları gördüğümden beri sezon bitmiş diye donsam da giyemiyorum çizme. =)

  ps: buarada kombinler çok hoş, teşekkürler =)

 5. kotun üstüne uzun çizme ııh istemedim:) elbiselerle uzun çizme daha iyi duruyor ama ben bu aydan itibaren giymem şahsen

 6. caddebostan sahiline geçen hastasonu gittiğimde omuzları dekolteli sırtı beline kadar açık bir bluz giymiş bir hatun vardı ben orda sahilde ki rüzgardan hırkamla donarken bu sırtını rüzgara vermiş tikican tikican geziyordu resim çekiliyordu :)) daha sonra yemek yemek için yukarlara çıktımda mini mini şortlar giymişlerdi. mini şorta karşı değilim ama o akşamın soğunda bacakları morarmış artık soğuktan damarları çıkmış olan görüntü hiç hoş değildi. ayrıca sanki tatildeymiş gibi bu kadar mini şort giyilmesinede anlam veremiyorum. doğru yerde doğru zamanda giyinmek diye bişey vardır. çorapsız mini şortlar, sırtı açık bluzler için bu mevsim uygun olmadığı gibi bluz hariç mini şortuda caddeye uygun görmüyorum. He bide şort var şort var. ben tatillerde giyilebilecek olan şortları giymelerine anlam veremiyorum altını çizmek istedim yine :)

 7. bazen moda sıkıyo herkes aynı ben bu kış arada ugg giydim o kadar oda mecbur soukta:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak