Braun Özgürlük Hareketi 2.Gün

Braun Özgürlük Hareketi 1.Günün cevabı:

 b) Valentino

1.Günün Talihlileri (Cumartesi günü yarışmaya hak kazananlar)

-Yeşim Arslan
-Mutlu Aşan
-Neslihan Gümüş
-Reyhan ORDULU
-Zeynep Öztürk
-Gamze Demir
-Gamze Haseki
-Zuhal Bekin
-Sevgi Güvenir
-Suzan Boz

Braun Özgürlük Hareketi 2.Gün

Yarışma Sorusu

braun2

Yukarıdaki reklam hangi markaya aittir?

a) Balenciaga

b) Gucci

c) Roberto Cavalli

d) Versace

Not: Doğru yanıtları cevaplakazan@gmail.com adresine mail atmanız gerekiyor. Yorum kısmından gelen yanıtlar kabul edilmeyecektir. (Cevapla birlikte adınızı soyadınızı yazmayı unutmayın.) Yarışma sorusu sabahları saat 10:00’da yayınlanıyor.

Yarışma katılım koşulları için  bu linkten detaylı bilgi alabilirsiniz.  Yarışmanın ödülü olan Braun Silk-épil Xpressive‘nin kullanıcı deneyimlerini buradan okuyabilirsiniz.

14 Comments
 1. Oley, dün çok uğraştım cevabı bulmak için ama değmiş, ilk 10 da ben de varım, ama biliyorum cumartesi yine hüsran olacak…

 2. sorular biraz kazık değilmi. diğer bloglarda bir sürü ipucu vardı.sizinki çok zor. görselden sonuca ulaşmak sıkıntılı.

 3. güner fikrine katılıyorum. yelizcim yarışmacıları biraz fazla zorluyorsun gibi geldi banada :)) ipucu falanda vermiyorsun.

 4. sorular saat kacta yayınlanıo acaba bide sorularınız zor biraz kolaylastırsanız diorum

 5. güner merhaba, birazcık araştırma sonucunda bilinebilir:) zor olduğunu düşünmüyorum.

  sevgiler

 6. YELİZ KAÇTA YAYINLIYOSUN SORULARI AMA BEN 11 DE SANMIŞTIM Bİ BAKTIM 11 OLMADAN YENİ SORU ANLAYAMADIM:(

 7. Arkadaşlar sorular her sabah saat: 10:00’da soruluyor. 11 Temmuz Cumartesi günü sorusu saat 11:00’da sorulacak.

 8. yelizcim benlik bi durum yok. yarışmaya katılmıyorum. uzaktan izlemesi daha kolay oluyor. ama braun reklamını çok iyi yaptı. ben kesinlikle alacağım.

 9. merhaba yarışmaya katılmaya ben de hak kaznmışım fakt birşey sormak istiyorum ben mesele 1 gün yanlış cevaplarsan bir daha katılma hakkın yanıyor mu

 10. gamze merhaba, sen son gün yarışmaya katılmaya hak kazandın yani son gün sorulan soruya en erken cevap verip bilen ödülü kazanıyor. bilemediğin takdirde bir hakkın olmuyor.

 11. meraba yelizcim benm saçımın ortasında dökük var saçlarım çok inse çok seyrak çok kırık var ben önceden saçıma çok zarar verdm ama pişmanım eski güzel saçımı geri kazanamak için napabilirim ltfn yardm et bana

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak