Braun Özgürlük Hareketi

braun

Özgürce yazın tadını çıkarmak istiyorum diyenler için, keyifli ve bir o kadarda heyecanlı bir yarışma bugün itibariyle yelizindunyasi.com’da başlıyor. Yarışmanın ödülü Braun Silk-épil Xpressive . Yarışmaının detaylarını Katılım Şartları kısmından okuyabilirsiniz.

Kullanıcı Deneyimleri

Nisanur G.

Silk-épil’in cımbız sistemi müthiş ve çok iyi sonuç veriyor. Daha önce kullandığım epilatöre göre çok daha güçlü ve çok daha hassas bir epilatör. Artı, tüyleri alırken cildi tahriş etmiyor.
Bazen gün ışığında epilasyon yaparken bile bazı küçük tüyler gözükmüyordu. Artık gözden kaçmaları imkânsız. Tüyleri alırken sürekli aynı bölgeden geçmeme gerek kalmadan hızlı sonuç alıyorum. Masaj sistemi sayesinde, cilt altına batmadan tüyleri daha kolay çıkartıp alabiliyor. Epilasyon değil de sanki suda bacaklarıma masaj yapıldığını hissettim. Tabii ki bu epilatörü çevremdeki herkese öneriyorum. Bu ürünü merak eden ve arayan insanlar için öncelikle sitesine girip reklam filmini izlemelerini tavsiye ediyorum. Bir de size yazdıklarıma bakın diyorum

Şeyda E.

Normalde daha fazla acı çekerdim, belki de acı çektiğim için zaman uzun gelirdi bilmiyorum, hemencecik bitti… Ayrıca hiçbir acı hissetmedim. Artık, acı var mı sözü tarihe karıştı sanki. Tabii bir de kabloyla bir yere bağlı olmamanın verdiği özgürlük de ayrıca keyif veriyor.

Hanife Ö.

Kuru epilasyona göre çok daha hızlı, çok daha temiz ve çok daha acısız bir tecrübe yaşadım. Bir kere su ile kullanım kesinlikle makinenin kayganlığını artırıyor ve bu durum kesinlikle zaman avantajı sağlıyor. Özellikle ılık su altında acı hissini ve tahrişi minimuma indiriyor, dolayısıyla acı hissi de büyük oranda ortadan kalkmış oluyor. Duş tecrübesinin yabana atılmayacak yanlarından biri de temizlik :) Her şey suyla birlikte akıp gitmiş oldu… Kimseden kaçmadan, ses çıkar mı diye korkmadan, sular eşliğinde tertemiz oldu bacaklarım :)

Havva E.S

Şarjlı olması ve şarjının uzun süreli kullanıma uygun olması ile kablo çekiştirme derdine de son vermiş. Kullanım içinde en ince detaylar dahi düşünülmüş… Açma – kapama butonundan şekline kadar, düşünülerek yapılmış bir şey olduğu çok açık…

Bahar D.

Genelde Türk Halkı olarak aile yapılarımız küçük bir ev, sıcak bir yuva. Ben de öyle kalabalık bir aile içinde yaşıyorum, kendime ait bir odam yok. Önceki tüy alma yöntemlerini rahat kullanamıyordum çat kapı biri giriyordu. Şimdi banyoda Braun Silk-épil Xpressive rahatlığı yaşıyorum ve çok mutluyum (önceden kullandığım tüy alma yöntemlerine gelince, sanki bana işkence gibi geliyor). Braun Silk-épil Xpressive’in teninize dokunuşunu hissediyorsunuz fakat tüylerin alındığını bile fark etmiyorsunuz. Kablosuz olmasına gelince, süper bir özellik. Şarja takıyorsunuz ve istediğiniz yerde kullanabiliyorsunuz. Kablolara dolanma derdi ortadan kalkıyor.

Katılım Koşulları
• “Braun Özgürlük Hareketi” programının http://www.yelizindunyasi.com adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek yarışması (Yarışma), http://www.yelizindunyasi.com ve DenedimBiliyorum.com adresli siteler tarafından düzenlenmektedir.

• http://www.yelizindunyasi.com üzerinde yürütülen yarışma katılımcıların her gün sitede yayınlanacak fotoğrafın hangi markaya ait olduğunu çoktan seçmeli şıklar arasından bulma ve Braun Silk-épil Xpressive için sorulan soruyu doğru tahmin etme üzerine kurgulanmış ödüllü bir yarışmadır.

• Yarışmaya katılmak isteyen katılımcıların, her gün sitede yayınlanacak fotoğrafın hangi markaya ait olduğunu cevaplakazan@gmail.com adresine adı soyadı ile birlikte mail atmaları gerekmektedir.

• Her gün sorunun cevabını doğru tahmin eden ilk 10 kişi, 11 Temmuz Cumartesi günü finalist olmaya hak kazanacaktır.

• 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.

• “Braun Özgürlük Hareketi” programı için hizmet veren firmaların çalışanları ve http://www.yelizindunyasi.com editörü yakınları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

• DenedimBiliyorum.com, kampanya boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yapıldığını tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

• DenedimBiliyorum.com, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

• Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

• Katılımcı, ödüle hak kazanabilmek için, blogda adı yayınlandıktan sonra cevaplakazan@gmail.com mail adresine ad, soyadı, telefon numarası ve ev/iş adresini göndermek zorundadır.

• http://www.yelizindunyasi.com adresinde yapılacak olan Braun Özgürlük Hareketi programı 06.07.2009 tarihinde saat 11:00’de başlayıp 11.07.2009 saat 12:00’de sona erecektir.

• Cumartesi günü finalist olmaya hak kazanan her günün doğru cevabını veren ilk 10 kişi (toplamda 50 kişi) için 11 Temmuz 2009 saat 11:00’de bir soru sorulacaktır. 12:00’ye kadar ilk doğru yanıtı cevaplakazan@gmail.com adresine gönderen katılımcı Yeni Braun Silk-epil Xpressive kazanacaktır.

Yarışma sorusu

soru11

Yukarıdaki reklam hangi markaya aittir?

a) Gucci

b) Valentino

c) Versace

d) Armani

Not: Doğru yanıtları cevaplakazan@gmail.com adresine mail atmanız gerekiyor. Yorum kısmından gelen yanıtlar kabul edilmeyecektir. (Cevapla birlikte adınızı soyadınızı yazmayı unutmayın.)

4 Comments
  1. bende yeliz ne zaman yapacak diye merak ediyordum. ama katılmayacağım. çok stresli oluyor. cumartesi günüde anlam veremediğim bi şekilde insanlar tam 11.00.30 da mail atmış oluyor.soru zaten 11.00 da yayınlanıyor. okumayı bırak cvp vermek bile 30 sn den fazla olur. seninkinde kim ne zaman cevaplıyacak merak ediyorum. katılımcılara zorlu yarışta başarılar diliyorum.

  2. yelizim çok teşk ederiz canımcım katılacaklara başarılar diliyorum :))

  3. Nefes sana katılıyorum, ama bir kez daha yarışmak için kendimi alamıyorum, biri beni durdursun canımmm..Yelizcim bu saate kadar bekledim daha da bekleyemeyeceğim sonuçları, malum yarın işe gitmek var..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak