Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör

Eda Taşpınar’ın tercihi Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör

 

Braun, bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dört haftaya kadar mükemmel pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlayan Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte en kısa tüyleri (0,5mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

 

Hiç bir kadın güzelliğinden taviz vermek istemez. Özellikle yazın, kusursuz bacaklara sahip olmak her kadının hayalidir. İstenmeyen tüylerin alınması özellikle etek ve şortların keyfini çıkardığımız ilkbahar ve yaz döneminde kadınlar için son derece önemli… Braun bu yaz hem pratiklik hem de uzun süreli sonuçlar arayan kadınlar için devrim niteliğinde bir çözüm önerisi sunuyor; Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor.

 

Yeni Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, günlerce değil haftalarca  pürüzsüz bacaklara sahip olmanızı sağlarken, kablosuz ve suda kullanım özelliği sayesinde ılık suyun yatıştırıcı etkisi ile tüylerin kökünden alınmasıyla ortaya çıkan acı hissini en aza indiriyor, böylece size çok pratik ve çok rahat  bir epilasyon tecrübesini yaşatıyor. Cildiniz artık pürüzsüz ve yumuşacık!

 

Braun Marka Sözcüsü Eda Taşpınar, “Estetik ve güzelliğin birinci kuralı, mükemmel  pürüzsüz bacaklardan geçiyor. Kendimi ve vücudumu seviyorum. Mükemmel pürüzsüzlükte bir ciltten asla vazgeçemem. Özellikle bacaklarımın en iyiyi hakettiğini düşünüyorum. Bu nedenle bacaklarıma ayrıca önem veriyorum. Beslenmeme dikkat ediyor, spor yapıyorum ve bacaklarımın mükemmel görünmesi için en iyi ürünleri tercih ediyorum. Kısa süre önce dünyanın ilk çift etkili epilatörü, Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ü keşfettim. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, haftalarca süren yepyeni, ipeksi bir cilt hissine kavuşmamı sağladı. Artık cildimi harika hissediyorum. Ben, mükemmel bir yaz geçirmek için hazırım. Siz de göz alıcı bacaklara sadece bir adım uzaksınız!” diyor.

 

Dermatolog Dr. Eda Kumbasar, “Epilasyon sayesinde haftalarca pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz. Epilasyondaki amacımız en kolay şekilde tüylerin alınması ve en uzun süre tüylerden arınmış bir cilde sahip olmaktır. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en önemli özelliği cilt üzerindeki ölü derinin temizlenmesi. Bu sayede hem yepyeni bir cilt hissi sağlıyor hem de düzenli kullanımla birlikte batıklarda azalmaya yardımcı oluyor. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün en iyi fayda sağlaması için;

  1. İlk dört haftalık adaptasyon süreci boyunca haftada bir kez düzenli olarak kullanılması gerekiyor. İlk dört haftalık düzenli kullanım döneminin ardından tüyler eşit oranda uzayacağı için dört haftaya kadar etkisini sürdürecek sonuçlar almak mümkün.

 

  1. Cilt yüzeyinin kayganlığını sağlayarak işlemi kolaylaştırmak ve en uygun şekilde gerçekleştirmek için ürünün su altında jel veya köpükle kullanılmasını tavsiye ediyorum. Çift Etkili Epilatör’ün, kablosuz ve su altında kullanım imkânı büyük bir kolaylık olmanın yanı sıra ılık suyun cilt üzerindeki yatıştırıcı özelliği sayesinde işlem sırasında acı hissinin de azalmasına yardımcı olacak bir özellik.

 

  1. Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’den en etkili performansı alabilmek için ürünün cilde 90 derece açıyla yerleştirilmesi ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru ilerletilmesi gerekir. Diz gibi kıvrım bölgelerinde cildin gergin tutulması ve hassas bölgelerde hız seviyesini ayarlamak da oldukça önemlidir.

 

Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör’ün tavsiye edilen satış fiyatı 349 TL.

Braun Hakkında:

Braun, Procter & Gamble’ın önde gelen markalardan oluşan global portföyünün bir parçasıdır. 1921’de Almanya’da kurulmuş olup, teknik yenilikçilik, güvenilir kalite ve ayırt edici tasarımı bir araya getiren, elektrikli tıraş makinelerinden, güzellik ve bakım ürünlerine, ev aletlerine kadar değişen yelpazede ürünler üreten bir firmadır. Braun ürünleri tüm dünyada piyasaya sürülmektedir.

Eda Taşpınar’ın göz alıcı bacaklar için 5B Formülü

Beslenme: Ben sebze ve meyve tüketimine çok önem veriyorum. Ayrıca günde 2 litre su içmek cildinizi sağlıkla parlatacaktır. Yeşilçay ve salatalık vücudunuzdaki ödemin giderilmesine yardımcı olur, içlerinde bulunan doğal diüretikler, bacaklarınızın şiş görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Her 1-1,5 saatte bir sağlıklı bir şeyler atıştırın ki kan şekeriniz düşmesin. Çünkü kan şekeri düştüğü anda aşırı yeme isteği artıyor , bu da kilo vermedeki en büyük düşman.

 

Beş Gün Spor: Güzel ve sıkı bacaklar için önemli olan bacak kaslarını  güçlendirmek. Ben haftanın 5 günü spor yapıyorum. Her gün 45 dakika koşuyorum. Koşmaya başladığımdan beri kendimi daha çevik hissediyorum. Bir spor salonuna gidemiyorum diye üzülmeyin… Çünkü yürümek, koşmak bedava! Kendinizi ve vücudunuzu sevin bol bol yürüyün!

 

Braun Silk-épil: Mükemmel pürüzsüzlükte bir ciltten asla vazgeçemem. Yeni keşfim BraunSilk-épil Çift Etkili Epilatör. Sadece tek bir geçişte hem tüyleri kökünden alıyor hem de ölü deriyi temizliyor. Böylece tüm kadınların en büyük sıkıntılarından biri olan batık oluşumunu  en aza indiriyor. Üstelik bu ürünü suyun altında da kullanıyorum hem çok pratik hem de haftalarca pürüzsüz bir cildim oluyor.

Besleyici Bakım Yağı: Duştan çıkmadan bebe yağı ve badem yağını karıştırıp bacaklarınıza uygulayın ve çıkınca yalnızca kurulanın. Bu, cildinizde hoş bir parlaklık bırakacak. Bunun dışında yatmadan önce ve kalktıktan sonra mutlaka nemlendirici sürmeyi alışkanlık haline getirin. Siz cildinizi sevin ki o da sizi sevsin! Ayrıca mutlaka ayda 2 kez kese yaptırın. Ciltteki kirler atıldıkça gözenekleriniz nefes alacak ve cildiniz parlayacak. Haftada bir kez bacaklarınızı sert kıllı bir vücut fırçası ile aşağıdan yukarı fırçalamak kan dolaşımını hızlandırıyor. Ben çok faydasını görüyorum.

Bilinçli Bir Stil: Kendini tanımak güzel görünmenin ilk kuralıdır. Bacak tipinize göre giyinmek, bacaklarınızı olduğundan daha güzel gösterebilir. Örneğin ayak bilekleriniz kalınsa bantsız krem rengi ayakkabıları tercih edebilirsiniz veya bacaklarınız kısaysa dizin 4 cm üstünde biten etek boyuyla ile daha uzun görünebilirsiniz. Kalın basenleriniz varsa dar pantolonlardan uzak durup kısa eteklerle ilgiyi güzel bacaklarınıza çekebilirsiniz.

 

1 Comment
  1. Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör… Dermatologlar tarafından tavsiye edilen Braun Silk-épil 7 Çift Etkili Epilatör, tek bir geçişte önce 40 adet cımbızı ve Close-Grip teknolojisi ile en kısa tüyleri (0,5 mm) bile kökünden alıyor, ardından cildi ölü deriden arındırarak batık oluşumunu en aza indiriyor, böylece uzun süren yepyeni bir cilt hissine kavuşmanızı sağlıyor. http://rmrzn_sngl07@hotmail.com

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak