Brian Atwood Ayakkabıları

brian-atwood1

brian-atwood21

Brian Atwood ayakkabıları kırmızı halıda birçok ünlünün tercihi oluyor. En son Leighton Meester’ın ayaklarında gördüğümüz Brian Atwood  ayakkabı modellerini sizlerle paylaşmak istedim. Genelde uzun topuklardan oluşan modeller şık ve zarif.

13 Comments
 1. bunlar bunlar süperlerrr :)) bende bu aralar şık bir topuklu ayakkabı arayışındayım ama henüz bulamadım :S

 2. ayyyyyyyyyy allahım o fuşta olanla puantiyeliye bittim ya süperler ciciş bibiş harika :)

 3. ________________
  hariikaaaaaa bunlarrrrr yaaa..
  hEpsinii istiyorummmmmmmmm!

  Topuklu ayakkabıları çok severim…
  ______________________________

 4. Aman ya bu kadar çok ayakkabıyı birarada görünce şaşı oldum.Gökkuşagı renkli çok hoş ama o topukla nerede yürürüm ki ben:))) Muhtemelen hastane koridorlarında aahhahahah:)))))))))))

 5. Allahım topuklu ayakkabı üstünde yürümeyi ne zaman becericem be yaa:( Topuklu ayakkıbalara bayılıyorum ama yürüyemiyoruuuummm… Kızlar bana biraz tüyo verin ya nasıl yürünür bunların üstünde??

 6. vildancım yavaş yavaş aşkım ben yılr önce ilkkez converselerden topukluya geçiş yaptığımda allahım acaba aptal gibi mi görünüoyorum insnalr beni sakat sanmasınalr diyordum :)) ama şimdide babet yada spor ayyakabı giyince yürüyemiyorum topuklular vazgeçilmezim ayoll :))

 7. Vildancım herkesin sana baktığını ve senin onların önünde düşüp rezil olduğunu,sana güldüklerini hayal et bak nasıl yürüyonn ozaman xD

  Bu arada ayakkabılar birbirinden süperrr !

  ****************

 8. bu kadar güzel ve bu kadar kişisel zevkime birebir hitap eden ayakkabıyı toplu halde uzun zamandır görmemiştim..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak