Bruce Willis Missoni Defilesinde

bruce-willis1bruce-willis31

bruce-willis2

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Fashionable İstanbul By Avea’nın son defilesi olan Missoni defilesine katıldı. Yaklaşık 20 koruma tarafından korunan Bruce Willis ve Emma Heming davetliler tarafından alkışlarla karşılandılar.

8 Comments
  1. 20 korumayla gelmiş demek,,bu şahıs amerika ırakı bombalarken bende amerikan askeri olarak orda bulunmak istiyorum demişti,bizim cahil gençlikte bunlara alkış tutuyor işte,bilmiyorki kim kimdir,ne nedir diye,yazık..

  2. Yaş farkı çok olan evliliklere her ne kadar sıcak bakmasam da, emma mükemmel bir kız, güzel ya da seksi görünmek için uğraşmamış, gençliğinin nimetlerinden faydalanmış. Bruce Willis ise kıyafet seçimiyle kızın amcası gibi görünmekten kurtulamamış. Ceketinden nefret ettim diyebilirim.

  3. bazısı yaşlandıkça daha da karizmatik (bkz.george clooney)oluyo bazısıda işte böyle fıss ..vah vah

  4. bruce cum ::::)yıllar onu ne hale getirmiş yaşlanmışmı ne eşi çok doğal ve çok hoş… ama tek yaşlanmayan şarpa misali adam george clooney…..

  5. baba kız gibi duruyolar desem ayıp etmem umarım ben hiç sevmiorum yaş farkı olan evlilikleri kız çok hoş ama bruce aşırı yaşlı durmış ceketini bende sevmedimm :):)

  6. kızlar yapmayın yaaa bu adam cok tatlı sempatik güler yüzlü bayılıorum onaaaa:)ama biraz yaşlı ama tatlı:( :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak