Bu Ne Biçim Ayakkabı?

Web’te gezinirken gördüm ama gerçek kaynağına ulaşıp ne amaçla tasarlandığını bulamadım. Çok komik görünüyor özellikle skinny kotlarla süper olur ne dersiniz?

32 Comments
 1. bence de değişik olmuş..doğadan esinlenmek güzel bi yaklaşım..birde kıyafetle birlikte görmek lazım..herkese yakışacak bi ayakkabı değil ama mutlaka yakışacak biri vardır bence…

 2. hahaha at ayağı:) bakar bakmaz ilk akla gelen şey:)
  ayaklarımı düşünemiyorum onların içinde:)
  çokk kötüü…

 3. Bence bu ayakkabıyı giyse giyse bizim şu ikoncanlarımız giyer. Hani sırf moda diye ne yapacaklarını bilemeyen sosyete bozuntuları:)))

 4. ıgg,çok kötü yaaa…At ayağı gibi.Ama eminimki bunuda moda diye giyenler çıkacaktır..

 5. çok keyifli bişi olmuş hele ki ince bacaklı ve kahve rengi dar paçalı bi pantolonla giyinen olursa nasıl olur merak ediyorum : )

 6. bence çok yaratıcı güzel bir fikir..ama ben böyle birşeyi sadece kıyafet balosunda ,yarı at-yarı insan görünümündeki mitolojik yaratıkların kılığına girseydim giyerdim herhalde :)

 7. dışarda birisinin ayağında görsem resmen şok olurdm heralde resmine bakmaya bile tahammül edemedim,kendi ayağımda giymişim hissina kapıldım,çok kötü,ztn giyilsin diye değilde dikkat çeksin diye tasarlanmıştr ama giyenlerde çıkar

 8. tam bir facia bu resmen at toynağı bunu giyene birde sırtına semer lazım :))

 9. sevglüye mj;benlen ii geçin yoksa deperüümm:)))yoğun bir aşk acısındn sonra yapmış bunu tasarımcı..sizle paylaşamam sır:))

 10. ilginç tasarımlar yarısmasna katılsa belkı derece alabılır ama ben bu tars bı ayakkabıyı kımsenın gıycegını sanmıyorum en azından ben kesınlıkle gıymem =)

 11. en beğendiğim yorum maybeninki . canım sen tatlı bi insansın. :))) sevgiler öpücükler

 12. neden olmasın giyilebilir.(ama bu -zekasından sorunlu- kişi ben değilim)

 13. ne tarz kıyafet olursa olsun hoş duracağını sanmıyorum.. ıyy ya kim at ayağıyla gezmek ister kii zaten..

 14. ıyyy iğrenç merek ettim bunu giyen yada giyecek olan varmı yelizcim birinin ayağında görürsen bizimle paylaş lütfen:)

 15. Nefes’e katılmakla Maybe’ye sesleniyorum:

  Maybecim,her yorumunda bir sevecenlik,komiklik ve hepsinin altında yatan bir doğruluk payı buluyorum.. Yorumlarından anlaşıldığı üzre çok şeker bir kişiliksin.Ne bileyim,sanaldan sana içim ısındı.. :)

  Öptüm canım,sevgiler..

 16. tuğçem çok saol benimde öle bi elentürünk oldu aramızda ihihihihi..yelizin sayesinde güzel insanlar tanıdım çokkkkkk mutluyummmmm:))))))

 17. Evet,evet,,
  Yeliz’in payı büyük.. :)

  “Bu hanımdan çok elektrik aldım Yeliz,bizi kavuştur..” hihi.. :D:D

 18. ben o şeyin ayağına benzeyen ayakkabıyı gıyip kendımı ona benzetmem…….hiç sevmedım ama yaratıcılıpın sınırları yok tabıkı onda yola dewam…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak