Bu Yaz 24 Ayar Olacaksınızfotoğraflar: style.com
Bu yaz sezonunda altın gibi parlamaya hazır olun. Pantolondan trençkota, bluzdan şalvarlara kadar hemen hemen bütün kıyafetlerde dore tonlarını görmek mümkün. Bu tonlar özellikle bronz tenlerde daha hoş duruyor.

13 Comments
 1. bikaç model gercekten güzelmiş..bu yaz moda olması güzel bence doreler lameler yakışanda hoş duruyor.ayakkabılardada çok rewaçta bu tonlar…ben bikaç parça edindim bile..edincemde paylaşırımm:)

 2. Ben kıyafetlerde bütün olarak deilde detay olarak seviyorum dore tonlarını.yazın altın sarısı kolye ve sandaletler tercihimdir..

 3. bazılarını bende çok beğendim ama bazılarını görünce tiksindim diyebilirim.

 4. Arkadaşlar sanıyorum bu tonları güzel taşıyabilmek için ten ve saç rengide önemli.Düşünsenize bronz bir ten ve bakır rengi bir saç.Valla çok hoş olacak…..

 5. ben pek boyle parlak seyler giymeyi sevmiyorum ama ayakkabilar ve takida olabilir…

 6. dore hiç bir şeyim yok benim…lame yi daha çok seviyorum….doreyi makyajda beğeniyorum..dore simli allıklar,yaz gecelerinde süper duruyor:)

 7. Yaa bunlar çok parlak!! :(

  Maybe katılıyorum sana,ayol kafadar çıktık biz,ühühü :D

  Öykü,sana da katılıyorum.Ten rengi çok önemli.Çok beyaz tenlilerde hoş durmayabilir.Fakat bronz tende güzel durur.Ama bu kadar parlak olmasa daha iyi olur. :)

 8. Tuğçem çok haklısın.Galiba detaylarda daha hoş olur.Yani çanta kemer takı ayakkabı vs…

 9. öykücüm,evet tam olarak bunu kastettim.Fotoğraflara hafif ışıklı bir ortamda biraz uzaktan bakarsanız alüminyum folyo gibi bir görüntü görüyorsunuz :D

  Çanta,kemer,takı ve ayakkabıyı bu tonlarda çok severim ama bu ne yahu :)))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak