Bu Yazın En Trend Partisi!

20. yüzyılın pop ikonu, aşkları ve başarılı kariyeri ile her zaman gündemde kalmış gelmiş geçmiş en seksi kadını Marilyn Monroe genç profesyonelleri ağırlayan muhteşem bir partide hayat bulacak.

“Network or Not Work” exclusive networking party group tarafından organize edilen geceye Spooky jazz performansı ile eşlik edecek.

Genç profesyoneller bu parti ile yaza veda ederken özel bir gruba dahil olma şansı yakalayacaklar. Tüm kadınlar birer Marilyn Monroe olurken tüm erkekler centilmenliklerini sergileyecekler.

İlginç etkinliklere imza atan grupla tanışmak; eğlenerek networkunuzu genişletmeye başlamak için grubu aşağıdaki sayfadan takip edebilirsiniz.

http://www.facebook.com/NetworkOrNotWork

Kartvizit sahibi olan herkesin katılabileceği muhteşem Marilyn Monroe partisi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve etkinlik haberlerini takip etmek için;

http://www.facebook.com/event.php?eid=231312860250441

4 Comments
  1. linkler açılmıyor. partiye her isteyen katılabilir mi nasıl olcak kısaca bilgi verirmisiniz?

  2. http://www.facebook.com/NetworkOrNotWork sayfasını like ederek etkinliği görüntüleyebilirsiniz. Kartviziti olan herkesin katılımına açık parti. Etkinliğe katılım bilgisi belirtmeniz yeterli. Katılımcılara parti girişi için özel bir kod gönderilecek ve gönderilen kod ile partiye giriş yapabileceksiniz. Canlı jazz performansı ve sonrasında DJ performansı ile çok eğlenceli bir akşam olacak. Oyuncuların, fotoğrafçıların, medyacıların ve bloggerların katılacağı geyece aynı zamanda arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. :)

  3. Nasıl bir party olacak cok merak ediyorum.Farklı ortamlarda 10larca kişiden duydum.. Perugumla orada olacağım! :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak