Buket

bizimkedi.jpg

İş yerindeki yemekhanemizin etrafında yaklaşık 6 senedir dolanıp duran, işte uyurken şekilden şekile giren Esentepe’nin biricik Buket’i. Bu zayıflamış hali bu ara rejimde olduğu için bayağı kilo verdi :)

7 Comments
  1. Buketi bende taniyoruuum!:)
    Ama o zamanlar adi buket degildi!gerci adida yoktuya!:)Degisik bir ruh hali vardir kendisinin…Sif yemek pesinde oldugu icin karakteri bozuk menfaatci sanasiriz ama en SIKICI gunlerinizde gelir ayaginiza falan sirnasir ve degisik uyku pozisyonlariyla sizi guldurur:)
    Bunca zaman sonra adini ogrendigime mutlu oldum Buket Hanim:)Bilgi icin tesekkurler yeliz&baris

  2. Buket,her zaman Buket’ti ama biz bilmiyorduk. Çok şımarık ve miskin,ister kız ister tekmele banamısın demez. Ben şahsen bağırdığını ağladığını senelerdir hiç duymadım:) Değişik bir karakter :)

  3. Aslında Buket nerdeyse 15 yaşında. Bizim tahminimize göre aşırı zayıflamasının sebebi yan bahçedeki kurt köpeğinden kurtulmuş olması. Bir başka hikayesini de benim blogumda sokak hayvanları altında okuyabilirsiniz :) Ne şanslı bir kedi ki internette onu seven yeni birilerini buluyor :)

  4. Başak,çok üzücü bir durumda aslında, geçenlerde kazayla kuyruğuna bastılar sesi çıkmadı. Kedi dediğin miyawlar tepki verir çok yaşlandı:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak