Burberry 2009 İlkbahar Yaz Reklamları

Burberry 2009 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda farklılık var. Klasik Burberry deseni yerini siyah beyaz kalın ekoselere bırakmış. Gömlek ve çanta gibi parçalarda bu farklılık göze çarpıyor. Bu arada ispanyol paça kotlar ve romantik elbiseler benim en çok beğendiğim parçalar arasında. Kombinlerin çoğunun şapkalarla tamamlanması 2009 yazında şapkaların ön planda olacağının sinyallerini veriyor. Buradan belli oluyor ki ispanyol paça kotlar 2009 yazında ön planda olacak gibi.

8 Comments
  1. bu marka için yurt dışına giden ablalarım var cidden..hastası çok..güzelde yapıo..beni biliin yelizzz bana fazla:)))bi kot bi bluz kocaman çanta yetio bana:))klasik bir deseni var ya mont yakalarına kollarına bile koyuyolar:heeç seffmiom:((

  2. çok gusel şeyler yapıyoo burberry yğmur botları ve gozluklerı çok gusell tavsıye edılırrr

  3. oleyy ıspanyol pacanın gene moda olmasına cok sevndm dolgu topuklarla yazın cok sık oluyor..buyuk çanta,kocaman gozlukler hafif dökümlü romantik bir bluz yeterde artar bile..! :)

  4. güzelll… ama renkler sanki ilkbaharı değil de sonbaharı çağrıştırdı bana

  5. Tühh klasik deseni değiştiyse insanlar nassı göstercek burberry giydiğini…
    derinden üzüldümm.

  6. çok sıcak renkler olmuş. ilkbaharada çok uygun. her yer yeni yeni yeşermeye başlamışken. ama klasik rengini tercih ederim.zaten bi tane burberryim var 5 yıllık bi trençkotum. hala severek giyerim.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak