Cacharel Kadın Koleksiyonu Türkiye’de

cacharel-kadin.jpg 

CACHAREL Kadın Koleksiyonu, Türkiye’de ilk kez Aydınlı Grup organizasyonuyla, Astoria AVM Mağazasi’nda tüketicisiyle buluştu. 248 m2’lik bir alanda hizmet verecek olan CACHAREL Mağazası, kadın ve erkek koleksiyonlarını tek çatı altında müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Modanın trend belirleyici markası CACHAREL, 2008 İlkahar / Yaz sezonunda “Liberty” emprimesini yeniden yorumlayarak çekici ve modern tazeliğin izlerini CACHAREL kadınına taşıyor. CACHAREL’in yeni sezon ürünlerinde çarpıcı şıklığın yanı sıra, her gün kolayca giyilebilecek siluetler yaratabilmek amacıyla klasik parçalar yeniden koleksiyonda yer aldı.

Modern ve feminen giyimin sembolü CACHAREL, yeni sezon koleksiyonunda kullandığı origami cepler, İngiliz işlemeleri ve ürün gruplarının hepsinde dikkat çeken küçük-büyük puantiye desenlerle, şıklığı detaylarda sunuyor.

CACHAREL Kadın 2008 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu üç temadan oluşuyor:
Tema 1’de diz boyu etekler, elbiseler, bahçıvanlar, şortlar ve bluzlar CACHAREL şıklığıyla Koleksiyondaki yerini aldı. Beyaz, ekru, kum renginin her türlü tonu ve siyahın hakimiyeti göze çarpıyor. Sarı, pembe, leylak renkleri koleksiyona canlılık katıyor. Kum beji üstündeki sarı ve siyah puantiyeler, bizleri kumsalda güneşin doğuşu ve batışını izlerken tattığımız romantizme sürüklüyor. Yeşil tema üstündeki pembe, mavi, mor çiçek motifleri ile beyaz tema üstündeki pembe ve mor menekşeler baharın eşsiz renk cümbüşünü yansıtıyor. Ayrıca, kahverengi-mavi, bej-sarı kombinleri de CACHAREL Koleksiyonu’na ayrı bir hava katıyor. Gri, antrasit ve siyah kombinler, zerafetinden ödün vermeyen kadınlara hitap ediyor.

Tema 2’de sıkça kullanılan pastel tonlar CACHAREL Kadın’ını baharın coşkusuna götürüyor. Beyazın saflığı, sarının dikkat çekiciliği ve mavinin sonsuzluğu koleksiyonda şık kombinler oluşturuyor. Pembe ve hakinin kullanıldığı kombinler doğanın gizemini yansıtıyor. Puantiyeler, çizgiler, çiçek desenleri eteklere, elbiselere, degaje yaka, yarasa kollu bluzlara şıklık katıyor. Bu temada farklı olarak parlak efektlerle pırıltılı iplikler dikkat çekiyor.

Tema 3’de Liberty’nin vazgeçilmezi martı temalı kıyafetler, CACHAREL Kadınını uçsuz bucaksız maviliklere götürüyor. Koleksiyonda hakim renk olarak kullanılan beyaz masumiyeti, kırmızının dinamizminin buluştuğu kombinler ise çekiciliği vurguluyor. CACHAREL yeni sezonda yer alan beyaz, pembe ve maviden oluşan kombinler,sizleri hayal dünyanızın sonsuzluğuna götürüyor. Baharın coşkusunu simgeleyen fırfırlar bluzlerde sıkça yer alıyor. Origami cepler, İngiliz işlemeleri, fiyonklar, parçalara şık ve zarif detaylar katıyor. Feminenliğin vazgeçilmezi elbiselere katılan maskülen detaylarsa  CACHAREL Kadın 2008 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunda ayrı bir farkındalık oluşturuyor.

CACHAREL, 2008 İlkbahar / Yaz Koleksiyonunda kendine özgü çizgisi ve taklit edilemeyen kalitesi ile CACHAREL Kadın’ın şıklığını tamamlaya devam edecek.

2 Comments

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak