Calvin Klein Reklamları Tepki Almaya Devam Ediyor

calvin-klein-billboard-2

calvin-klein-billboard-1

Calvin Klein reklamları tepki almaya devam ediyor. Son zamanlarda reklamlarını seksileştiren Calvin Klein’in New York Soho’da bulunan billboard reklamı Doutzen Krous’un bikini reklamı ile yer değiştirmiş.

10 Comments
 1. gerçekten gereksiz bir billboard jean markasının reklamı bu olmamalıydı anlatılmak istenen nedir belli değil tamam bu görüntüleri kullanın ama bişey anlatsın dimi ama.jean se anlatılan kimse jean in modeline bakamaz bile bu billboardda:) kötü demiyelim de gereksiz diyelim:)

 2. Mesele Jean değilki. Calvin Klein Doutzen ile Jean için reklam yapmıyorki.
  Ve iki reklamda bence gayet normal.
  Ağbim Moda Branchında ve daha önce bir kaç çekime gitme şansım olmuştu: iddalı çekimler olacak elbette bu sektör böyle.Fakat mankenler bu pozları verirken eğleniyorlar onuda ekleyim.
  İki tane büyük Türk Jean üreticiyi Avrupada pıyasaya tanıtıp sunulacağında işte bu konular yüzünden ağbim çok zorlanmıştı.
  Maalesef sanat tarafından bakamayanlara üzülüyorum.
  Bu tarz reklamlar ve resimler asırlardan beri var.
  İşe birde estetik tarafından bakmak gerekir.
  Bu bir görsel olay, bakarsınız ve hoşunuza giderse gider, gitmezse bir daha bakılmaz.

 3. benim anlamadığım yani böyle bir markanın böyle ucuz reklmalara ihtiyacı yok ki nie böyle birşeye gerek duydular acaba

 4. bi reklamcı olarak reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorum :) ayrıca ck nın satış bazlı bi reklam stratejsi fln olduğunu sanmıyorum bazı şeyler prestij için yapılıo ki bu reklamlar da abartı olan hiç bişi yok bence..

  haa ucuz reklam dienlere her öpüş kokuş fotoğraflı şeylere ayıp tü tü kaka demeye lüzüm yok

  belki de artık tabuları kaldırmak lazım (bkz. tom ford)parfüm reklamı çok abartıydı kimileri tepki gösterdi kimileri beendi ama satışlarında değişen birşey olmadı.

  sonuç: reklam ii yada kötü ürünü sattırdı

  en nihayetinde 2 reklamda tam tadında

  yelizcim yorum alanını kitledim biraz sorry :)

 5. bence hiç bir sorun yok gayet güzel olmuş artık bu tür konseptler kullanıyor amaç ilgi çekmek ve sanırım başardılar :)

 6. reklamın iyisi kötüsü olur olmalı
  ya cok alakasız olcak ama aklıma su an ilk o geliyor örn:seda sayanlı pepsi reklamları reklamın kötüsüdür !!! amaç akılda kalmak tamam ama nasıl kalındığına bağlı ve bence bu pepsinin rakamlarını etkiler gibi geliyor

 7. bence de kaldırılması gayet normal. grup sex gibi bir şey o reklam değil yani. iyiki kaldırmışlar. çoluk çocuk, herkes bunları görmek zorunda değil.

 8. bncde bikinili daha estetik! olmuş iyikide kaldırılmış dğerini pek reklama benzetemedim ben

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak