Cannes Film Festivali Sona Erdi

cannes2009-sonuclari-6

cannes2009-sonuclari-3

fotoğraflar: celebrity-gossip

Yaklaşık 10 gün süren Cannes Film Festivali dün akşam sona erdi. Festival süresi boyunca ünlülerin giymiş olduğu kıyafetler çok konuşuldu. 62. Cannes Film Festivali ”Altın Palmiye” ödülünü, Avusturyalı Michael Haneke’nin “‘Beyaz Kurdele (Le Ruban Blanc) isimli filmi kazandı.
Altın Palmiye: Beyaz Kurdele (Le Ruban Blanc)
En İyi Senaryo: İlkbahar Ateşi Spring Fever (Lou Yee)
En İyi Kadın: Charlotte Gainsbourg (Antichrist)
En İyi Erkek: Christoph Waltz (Inglourious Basterds)

cannes2009-sonuclari-5cannes2009-sonuclari-4cannes2009-sonuclari-2cannes2009-sonuclari-1

10 Comments
 1. bu sene daha bir özenliydiler sanki…mavi elbisenin kumaşına rengine hayran kaldım:)hele 5.karedeki siyah elbiseler harika..tek omuzlu süpermiş..şu parise gıcık oluyorum..uzayda yaşıyor bence. otel açılışındaki pozlarınada illet olmuştum..:)

 2. final gecesini izledim ve özellikle saçlar çok dikkatimi çekti kuaförden değilde duş sonrası doğal halleriyle gelmiş gibiydi bir çoğu,hatta makyaj olayı da fazlasıyla sadeydi bu doğallık trendini beğendim açıkcası…bizim burda okula bile maşalı saçlarla gidildiğini düşünürsek bu trendin türkiye ye uğraması biraz zor gibi:))

 3. sharon stone’un elbisesi süper
  dita von teese’in ten rengine zaten hayranım :)))) ama sadece ten rengine :)

 4. Claudia Schifferin kıyafeti fena değildi ama saçlarını berbat gözüküyor.. Hurley’in açık elbisesi seçmiş biraz yakıştı..ama onu şişman göstermiş digerleri çok rüküş oldugu için yorum yapamıyorum..
  Sanki geç yataktan kalkıp , daveti geç kalıp acelen koşturmuş gibiler :)

 5. kokoshum hoş geldin:)düğün hazırlıkları nasıl gidiyor?gelinliğini bekliyoruz:)

 6. 2. resimdeki mavi elbiseye tek kelimeyle bayildim.
  O ne güzel renk öyle, icim acildi valla !

 7. maybe h.b canım benim…düğün hazırlıkları feci yoğun gidiyor.evimle uğraşıyorum ne zormuş ya…evlenmekten vazgeçcem en sonunda:))))gelinliğe gelince daha karar kılamadım…pipiriğimm napcaz bilmiyorum..:)inş.paylaşıcam bebem.çok öptüm…!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak