Cath Kidston Alışverişim

Cath Kidston alışverişimi Twitter’dan (İnstagram) ve Facebook sayfamdan paylaştığım günden beri bir takım sorular geliyor. İstek üzerine kargo, gönderi süresi  ile ilgili kısaca bilgi vermek istiyorum. 3’lü kutu seti, 1 adet un eleği, 2 adet çay fincanı ve 4 adet yemek tabak sipariş verdim ve kargo bedeli 30TL tuttu. Siparişim bir hafta sonra UPS kargo ile elime ulaştı.

6 Comments
  1. yelızcm kırmadıgın bu postu yaptıgın çok çok teşekkur edıyorum.guzel gunlerde kullan:)))barıs facede ‘bunları kıranın vay halıne’gb esprılı bı yorum yapmıstı bencede vay halıne ınsan kullanmaya kıyamaz bu guzellıklerı

  2. Ben bunlara bayıldım,bittim hatta,tam da benim sevdiğim tarz.Ben de bulamıyorum böyle şeyler ve netten bakınırken Türkiyede neden yok böyle şeyler diyordum hep ve almaya da cesaret edemiyordum.Şimdi hemmen ben de sipariş veriyorum ve sana çok teşekkür ediyorum,çok mutlu oldum,tam da evlilik hazırlıkları yaparken:))

  3. bu kutulardan dün ben de sipariş verdim, çok güzel görünüyorlar.Hemen gelsin istiyorum , ilk siparişim 10 günde gelmişti dilerim benimkiler de kısa sürede gelir.

    Cath Kidston’un kumaşlarını hiç kullandın mı ?

  4. yeliz hanım kargo bedeli 30 tlmi tuttu ve hangi ülkeden geliyor bu ciciler

  5. pınar, ben sipariş verdiğimde kampanya vardı şimdi kargo- ürün fiyatları daha farklı ..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak