Ceketli Kombinasyonlar

 ceket-11

Günlük kıyafetler artık klasik blazer ceketlerle bile kombinlenir oldu. Daha çok ceketler hafif salaş , boyfriend diye adlandırılan tarzda tercih ediliyor. Renk olarakda en çok tercih edilen siyah, ikinci sırayı ise gri ve lacivert tonları alıyor.

Ayrıca Miroslava Duma’nın pembe etek ve jean şort üzerine giydiği kaşe ceketler, kış sezonunda üşümemeniz için biçilmiş kaftan. Ceket içine giyilen gömlek ve dar tişörtler ise yerini hafif bol tişörtlere bırakıyor.

fotoğraflar: elle

ceket-2

ceket-1

ceket-92

ceket-4

13 Comments
  1. İlk resimdeki hariç bence diğerleri çok şık ve trend olmuş.Ama en alt resimdeki kızın ayakkabı seçimi berbatt :S Öyle bir topuk hayatta giymem yani :S

    *********************

  2. ayyyy o pembiş çantaya bayıldım yahuu karşıma çıkarsa benzeri kii işallah çıkar kaçırmam sanırım :))) taylı kombinede bayıldım ne kadar narin duruyor kız yaa en kısa sürede bi tane yapalımda paylaşalım barı ayyy ben bugünlerde kendimi pek bi taklitçi gördüm yaaa :(( nie böyle oldu ama ne yapalım hep birbirimizden göre göre yaratıcı olacağiz dimi ama kıslarr

  3. 4. kombine bayıldım, şort ve ceket süper yakışmış. ama ben giyemiyoruuuuuuummmm :(((((( şortlar çok kısa oluyor ve çekiniyorum :( puff.

  4. berencmm bızım zevklerımız kesınlıkle aynı bende kıza bayıldmm ne kdr duru bı ıfadesı varr.ayrıca kombınıde çok hoşş

  5. Miroslava Duma ya hayranım hayranım hayranım…….her yaptığı kombin harika….

  6. 3 ve 4 çok hoşuma gtti. bende kotondan yeni vatkalı bi ceket aldım giymek için sabırsızlanıyormm =)

  7. 1 nolu resimdeki kız kim acaba birkaç yerde daha resmini görmüştüm çok stil sahibi birisi gerçekten

  8. ışılcım evet yaa çok sade ama çok dikket çekici duruyor bitanem bu arada derimin nasıl derimin büyüyor mu :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak