-4 Derecede Defile

chanel-1chanel-8

2010 yaz defilesi için Grand Palais’e çiftlik kuran Karl Lagerfeld, 2010 2011 kış defilesi için de İsveç’ten 256 tonluk buz kütlesi getirttirdi. -4 derecede gerçekleştirilen defilenin ana temasında yine çevreci mesajlar yer alıyor. Chanel’in 2010 2011 kış koleksiyonunda en çok dikkat çeken kürk detayları ama bu kürkler gerçek değil. Geçtiğimiz günlerde sizlere bahsetmiş olduğum gibi önümüzdeki kış yine kürkler çok moda olacak. İndirim sezonunda temin etmekte fayda var, kürklerin gerçek olmamasına dikkat edin yoksa PETA’yı kızdırabilirsiniz. Chanel’in koleksiyonunda triko, dantel ve derilerde dikkat çekiyor.

fotoğraflar: wwd

8 Comments
 1. ne kadar güzel orjinal bi defile olmuş ama mankenler ne yaptılar bilmem :(( kürk gerçekten hoş ama abartılmadığı sürece bende u kış bi yelek aldım ve paylaşmıştım belki en fazla birde kürklü bot olabilir ama daha fazlası birazcık kaba geliyor bana :))

 2. Bershka’dan sezon başında aldığım bir kürk yeleğim var tüyleri çok dökülüyor. İçine giydiğim tüm kıyafetler tüyleniyor:(

  Ben fotoğrafları görünce bile üşüdüm:) Ama düşünce süper

 3. karl lagerfeld hayranlığım bir kat daha arttı. küresel ısınmaya dikkat çekmek için böyle bir konsept hazırlaması ve insanların gerçek kürk giyeceğim diye hayvanlar katledilmesine ön ayak olmalarına çok güzel bir mesaj..

 4. kürkleri,tüyleri her zaman çok sewmişimdir.koleksiyonu beğenmekten çok bayıldımmmmm tebrik ediyorummm.önümzdeki kış yine en sewdiğim parçalar trend çok şanslıyımmm…

 5. ayrıca karl lagerfeld i görsellik açısındada tebrik edermmm….

 6. haımlar anlamadığım bişi var bu kıyafetler gerçek kürk değil ise hangi malzemeden yapılıyor?tüyleri nasıl yapıyorlar?cahilliğimi bağışlayın.
  ben kuşadasında oturuyorum dolayısıyla bunlardan giyersem komik kaçar:))

 7. Bence Karl Lagerfeld’in Grand Palais’teki catwalk u Alexander McQueen’in “son” koleksiyonunun sergilenmesi kadar etkileyiciydi bence. Tebrikler Lagerfeld! :)

 8. nasıl peruğun sahtesi oluyorsa, kürkün de oluyordur…
  defilenin amacının sadece küresel ısınmaya dikkat çektiğini düşünüyorum, bunlarla sokakta yürüdüğümü düşünemiyorum, bir adet ayı modeli afedersiniz :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak