Chanel Çizgili T-shirt Çok Sevildi

chanel-cizgili-t-shirt

Denizci modası bu yaz yine kendini ufaktan ufaktan gösteriyor. Tabiki en çok karşımıza çizgili t-shirt’ler çıkıyor. Geçen hafta Mischa Barton, Sienna Miller ve Claudia Schiffer Chanel logolu t-shirt’leriyle görüntülendiler. Logo biraz büyük sanki:)

17 Comments
 1. hiç hoş değil yahu bence sırf chanel logosu var diyede giyilmezki.. çok zevksizler, kombinlerde çok kötü en iyisi şortlu olan ama keşke o tshirt olmasaydı:(

 2. şu markaları illah gözümüze sokcaklar ya…!ne bu böyle billboard panosunda reklam yapıyoruz sanki..iğrenç..!

 3. hiç güzel değil bence. sadece marka diye giyilmez ki yani.
  ve katılıyorum kombinler de çok kötü, tshirtlerin kesimi de çok kötü.

 4. Bence en güzeli bu logo ve marka bağımlılığı olayını biraz ironik olarak dile getiren “do it yourself”ciler. Aynı t-shirte kumaş boyası ile çok da düzgün çizilmemiş Chanel loogosu yapılıp giyilebilir ki bu ara fena halde moda okuduğum kadarıyla.

 5. kokosh katılıyorum sana illa marka olması şart değil.Yakışanı giymek en doğrusu bence;)Ben gnelde bu tarz t-shirtleri ewde temizlik yaparken giyiyorum:)

 6. ben t-shirt ü beğendim ancak kombinleri beğenmedim beyaz bir şortla (tabi ortadaki gibi bir şort asla diil:)ve parmak arası terlikle ya da eşofman altıyla(beyaz ya da lacivert)hoş olur:))

 7. kokosha katılıyorum. Bu ne yaaa. Mango t-shirtlerde böyle,önünde kocaman mango logosu. Sinir oluyorum. Görgüsüzlüğü yansıtıyor bence! Tek kelimeyle iğrenç!

 8. logo çok büyük bencede çakma chanel gibi duruyo en azından herhangi biyerde görsem öyle derim.mango logolarına da katılıyorum tuğçem insanın alcağı varsada almıo.bu t-shirtlerdede aynı abartlı logo sözkonusu

 9. asla logo sevmem ama chanel logosunun ironik bir şekilde elle graffiti gibi çizilmiş olması çok hoş bence, bukalemun ve ben dışında kimse beğenmemiş hayret. logosu chanel olduğu için beğenmeyin zaten, DIY yani do it yourself görüntüsünde olduğu için eğlenceli bir t-shirt.

 10. bence güzeller hem logo biraz büyük ama ne olursa olsun elbiseye birşeyler katıyor marka olduğunda değil farklı bir hava veriyor

 11. Chanel yazı boyutu çok güzel olmuş ne küçük nede büyük tam biraz ince yazılmış kalın yazila bilirdi neon rengi kullana bilirlerdi

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak