Chanel Couture Defilesinde Kırmızı Dudaklar

Chanel-Couture-2010-2011-kis-51

Chanel-Couture-2010-2011-kis-52

Chanel-Couture-2010-2011-kis-53Chanel-Couture-2010-2011-kis-54x-jessica-alba-chanel-paris-fashion-week-haute-couture-02

xblakee

Paris’te gerçekleşen Chanel Couture 2010 2011 kış defilesinde sizlere birkaç hafta önce bahsetmiş olduğum kırmızı dudaklar yine ön plana çıktı.  Karl Lagerfeld hazırlamış olduğu koleksiyonda toprak tonları, lacivert, dore, camel, siyah ve kırmızı kullanmış .

Tüvit, kadife ve payet detaylarından oluşan koleksiyonda, salaş kısa kollu tüvit ceketler, mini çiçek desenli ceketler, tüvit uzun ve dar etekler, uzun mantolar, karpuz kollu elbiseler, etek ceket takımlar yer alıyor.

Defileyi izemeye gelenler arasında Milla Jovovich, Blake Lively, Leighton Meester, Jessica Alba ve Natalia Vodianova yer alıyor.

.

7 Comments
  1. kırmızı dudak boyalarına bayılırım bendede var çok sayıda gerek parlak olsun gerek kalıcı mat ruj sıkıkla kullanıyorum özellikle akşamları dışarı çıkarken gündüzleri genelde pastel tonlarında kullanıyorum:))

  2. dudaklardan çok kaşlar dikkatimi çeti ne kadar doğallar cımbız değmemiş valla :)

  3. Dudaklarım ince olduğu için maalesef kırmızının her tonu yakışmıyor bana. Çok sayıda kırmızı parlatıcı ve ruj denedim ama henüz yakışanını bulamadım. Mankenlere çok yakışmış. Gıpta ediyorum kırmızı ruju taşıyabilen kadınlara. :)

  4. ben har zaman mat koyu pembe kullanıyorum parlatıcılı rujlar doğal durmuyor bence

  5. çok cesaret ister gündüz vakti kırmızı sürüp dışarı çıkmak. bende de kırmızı var cok sayıda hem de fakan pembe tonları daha cok hoşuma gidiyor

  6. allahtan bol elbiseler ve yüksek bel modası var yoksa blake koca poposunu nasıl kapıcak acaba

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak