Charlize Theron’un Yüksek Topukları

fotoğraflar: celebrity-gossip
Victoria Beckham’ın giydiği yüksek topuklu ayakkabılardan sonra şimdi de Charlize Theron’un giydiği of Christian Dior 2009 kış sezonuna ait olan bu platform topuklar konuşuluyor. Christian Dior 2009 2010 kış koleksiyonunda tüm ayakkabıların topukları bu kadar. Bu kadar yüksek topukların sağlık açısından da zararlı olduğu, omurga bozukluklarına, duruş bozukluklarına ve kas yapısını bozukluğuna yol açtığı söyleniyor.

25 Comments
 1. bence kadın ayağının zarifliğini kaybediyor bu ayakksabılar… ön tafaı ayağın şişkin ve kaba duruyor. makul boylarda topuklar, şık bir tasarımla ayak damarları kabarmadan ve rahatsızlık çekmeden çok şık ve zarif bir görünüm sağlanabilir.

 2. Özel bir gece için tercih edilebilir.Ki hanım ablada öyle yapmış,yakışmış ne diyelim.Güle güle eskitt Charlize Theronnnnnn:D

 3. charlize theron hayranıyım…bayılıyorum zarifliğine güzelliğine…ama ayakkabının rahatsız ediji bir görüntüsü war bariz belli…!

 4. şunlarla yürüyebilene helal olsun diyorum:) tabi charlize uzun boylu olduğu için kaldırabilmiş bu kadar topuğu üstelik gayet de rahat duruyor içinde.yoksa victoria’da ciddi kötü durmuş,can çekişiyor gibi..

 5. bence elbisede ayakkabıda yakışmış kadına en azından vıctorıa dan daha güzel durmuş

 6. hoş kadın ne yapsa yakışıyor..dömesi süper..ayak bileğindeki dövmeden vazgeçemem:))kısa saç bir insana bu kadar mı yakışır ya..çok modern ve zarif..

 7. Charlize bile o boyla bu kadar topuklu giyiyorsa yuh derim valla.
  Yine de kadınlara yakışıyor. yürümen bile değişiyor. Tabii ki bu kadar yüksek değil

 8. kadın zaten çok güzel. ayakkabılarda harika . arada giyilmesi lazım hava katıyor kadınlara topuklular.. tabi bu kadar topukla yürüyebilirsen o ayrı..

 9. çok yakışmış gerçekten hem kıyafeti hem ayakkabıları hemde saçları..okadar yüksek topuğun üzerinde durmakta büyük başarı :)

 10. ayağındaki damarlı görüntü ayakkabıyı da güzel göstermemiş :( ama ben topuğun fosforunu beğendim :)) sağlığıma zarar vermeyecek olsa giyerim.. belki özel bir günde,davet vs.de giyerim kısa süreli olma şartı ile.. sağlık için olumsuz olmasa hergün bile giyerim valla,ben beğendim :))

 11. yaa nasıl duruyor o topukların üzerinde ben ufacıcık topun uzerinde duramıomm en guzeli spor ayakkabı walla hem rahat hem konforlu hemde herseyinn altına giderr:)))))))))))

 12. Ayakkabıları çok beğendim gerçektende ilgi çekici gözüküyor:)

 13. Ne kadar hoş bir kadın,su gibi walla..Topuklu ayakkabı Victoria’dan daha çok yakışmış,ama yinede sağlıksız bulduğum için sevemiyorum..

 14. Victoria Beckham’a felaket demekten bir türlü vazgeçemediniz..:/

 15. keske bende giyebilsem bukadar yüksek topuk 7cmlikle bile yürüyemiyorum :(( en begendigim aktrist bu kadin cok güzel ve ne giyse yakisiyor

 16. bu kadar güzel başka bir kadın tanımıyorum.bence dünyanın en güzel kadını bu..çok seviyorum .charlize theron hayranıyım.gözlerinin rengi bile bana farklı ve çok hoş geliyor.bir yerde elektrik mavisi gözleri diye bahsediliyordu.ilk kez duydum elektrik mavi??=))

 17. charlize theron a bayılıyorum ve bence ne giyse yakışıyor mükemmel herzamanki gibi

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak