Chloe Sevigny Opening Ceremony Unisex Koleksiyonu

chloe2

chloe3

chloe1

chloe4

Boyfriend tarzı kıyafetler modacıları Unisex koleksiyonuna yöneltti. Yves Saint Laurent’in tasarımcısı Stefano Pilati’nin YSL için hazırlamış olduğu unisex koleksiyonundan sonra Chloe Sevigny de Opening Ceremony’ni için unisex bir koleksiyon hazırladı. 2009 2010 kış sezonu için hazırlanan koleksiyonda bayanlar daha bir erkeksi giyecek sinyalleri veriliyor.

Çiftlerin uyumlu kıyafetleri her zaman hoşuma gitmiştir. Zaten belirli bir süre sonra ister istemez uyumlu kıyafetler kullanıyorsunuz.

10 Comments
 1. yok yaaa ben unisex hiçbişeyi sevmiyorum kendimi erkek gibi hissediyorum yaaa :) hem ne var yani kızları erkeklere uydurmaya çalışıyorlar erkekleri kızlara uydursalar :)) olmaz mı yani hımmmm sanırım olmaz :))

 2. Bende eşimle aynı giyinmeyi isterim. Arayış içindeyim zaten 1 ve 2 ‘yi tuttum olabilir.

 3. eşlerın aynı tarzda yada bı kaç detayda aynı gıyınmelerı hoş durabılır ama bu kadar benzerlık hatta aynılık hoş olmamıs bence…

 4. Ben beğendim.. Ara sıra kullanılabilir.. Eşle bir örnek olmak bazen çok cici olabiliyor ama tabi süreklilik arzederse sıkıcı olucaktır:) Ayrıca koleksiyonuda beğendim.. özellikle son fotodaki kapşonlu şey neyse çok hoşuma gitti..

 5. ________________
  bEnde aynı giyinmeyi severim ama bu tarz değil :)

  Erkek arkadaşmla converse lerimz eşofmanlarımz tshirtlerimz aynı :)

  tabi abartmadan tabi :)burdaki bazı kıyafetler güzel!
  Ama böle bi erkek arkadaşm olsaa giymezdm kikiikiki :D
  _____________________________

 6. yok yaa sevmiyorum unisex çok :D ama ilkayın dediği gibi bi erkek arkdaşım olsa neyse :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak