Christian Dior Cruise 2009 Koleksiyonu

2009yazmodasi.jpg
2009yazmodasi2.jpg
Henüz 2008 yaz sezonunu tam anlamıyla açmadan 2009 yaz defileleri başladı bile. Geçtiğimiz günlerde yapılan John Galliano’nun Christian Dior Cruise 2009 Koleksiyonu görücüye çıktı. Meksika tarzı veya Güney Amerika çiçekleri ile işlenmiş kıyafetler, kapriler, kat kat etekler ve elbiseler, büyük takılar defilede öne çıkanlar arasındaydı. Anlayacağınız bu yaz alacağınız çiçek desenli kıyafetleri, fırfırlı uzun etekleri, fiyonklu kıyafetleri 2009 yaz sezonunda da kullanmanız mümkün.
Renklerde aqua rengi, neon pembesi, sarı tonları ve pastel renkler hakim.
2009.jpg
Ayrıca Christian Dior Cruise 2009 Koleksiyonunda ki t-bantlı ayakkabılar dikkatimi çekti, t-bantlı paltformların dışında dolgu topuklarda diğer modeller arasında yer almış.
t-bantli1.jpg

8 Comments
  1. elbiseler güzelmiş ama türkiye de bence giyilmesigarip olur herkes garip gözlerle bakar.ama yine de güzel ben en çok leopar desenli elbiseyi beğendim

  2. bunlar tamamen şov amaçlı tasarlanmış her kesimden insan tabikide giyemez.belki özel günlerde.ama benim gibi stilist olan arkadaşlara yol gösterdiği inkar edilemez bi gerçek. teşekkürler yeliz

  3. elbiseleri beğendiğim söylenemez.Renkleri bana uygun değil.Gün içinde giyilecek bişey değil ayrıca. Anca özel günlerde falan giyilebillir.

  4. ya aslinda güzel modeller ama bunlar türkiyeye olmaz bunlar avrupa ülkeleri icin türkiyede giyildiginde millet tuhaf bakar. hem bunlar günlük te degil.

  5. ya arkadaslar aslinda elbiseler degilde ayakabilar süper gözüküyor yazin bunlarlan disarida gezmek cok güzel olur.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak