Christian Dior’dan Altın Lens

christian-dior-altın-lens

Önce lens takıları daha sonra swarovski taşlı lensler şimdi ise altın lensler. Christian Dior’un tasarlamış olduğı altın lenslerin üzerinde “CD” logosu bulunuyor. Bu arada bu lensler numarasız sadece aksesuar amaçlı kullanılıyor.

17 Comments
  1. :) Lensi bilmemde, baska bir rimel kullanmali :D (günün gevezeligide benden olsun)

  2. yok artık diyeceğim abartı olmaz herhalde ne yapacaklarını bilememişler ve fazlasıyla düşünmüşler sanırım ne yapalım diye komik geldi bana

  3. Aman bi aksesuarın girmediği orası kalmıstı ,ucuna taş da taksalardı bari

  4. dha nelerrr!!!!markaları sonunda gözümüzün içine kdr sokmayı başardılar yaniii=)))çok farklı bi tasarım olduğunu düşünüyorummmm kullanırmısın die sorarlarsaaa sanmıorummmm….

  5. gerçekten kötü ..altın diş kıroluk sayılırken altından yapmadıkları kalmadı :)) ayrıca o logo nedir öyle şaka gibi biişi:))))

  6. ayyyy hiç ihtiyacım yok ayoll olmayanlar düşünsün zaten gözlerime bakan lens sanıyor ama değil orjinal türk malı bal rengi yerli yerli :)))

  7. hihiihihiihihi GÖZÜMÜ ALTIN BÜRÜDÜÜ derizz :DD çok saçma bune ya pesss dogrusu

  8. hahahha koptum yaaa :D ne gereksizce bişi ama sırf moda oldu die kesin takanlar olur :D

  9. alacakaranlıkta kullanılan lenslere benzıo onlara benzemek ıcın bı tane alalım :)

  10. vallahi ben direk kötü diyemicem görür görmez aklıma erward cullen geldiii wampirim benm :))) cd olmasaymışş keşke… belki derdim ozmn hem bariz bir altın rengi duracağınıda sanmıyorum gözde malum tabanda önemli. ayrıcz beni kullansalarmış reklam için daha başarılı olurmu bu ne bööölee yaa böööğk.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak